Skip to main content

Tyrol – ośrodki narciarskie w Dolinie Stubai – darmowe karnety dla dzieci i niezapomniane przygody na stokach!

Autor: |
Big Family na lodowcu Stubai / fot. Andre Schoenherr
Big Family na lodowcu Stubai / fot. Andre Schoenherr

W Tyrolu, alpejskim regionie Austrii, w Dolinie Stubai, najmłodsi narciarze mają okazję doświadczyć niezapomnianych przygód zimowych.

Dzieci poniżej 10 roku życia mają możliwość ze skorzystania z bezpłatnych karnetów narciarskich oraz wielu innych korzyści podczas rodzinnego wypoczynku. Dodatkowo mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek w wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Gościnność dla rodzin jest tu najwyższym priorytetem. Dzięki programowi  Big Family Stubai, rodziny z dziećmi już od wielu lat spędzają niezapomniane ferie na śniegu. Współpraca z partnerami, takimi jak hotele, pensjonaty, szkoły sportów zimowych, sklepy narciarskie z wypożyczalniami, restauracje oraz cztery ośrodki narciarskie, sprawiła, że Dolina Stubai zdobyła wiele wyróżnień za swoją przyjazność dla rodzin, stając się jednym z certyfikowanych tyrolskich rodzinnych regionów narciarskich.

Ciąg dalszy pod galerią
Big Family na lodowcu Stubai / fot. Andre Schoenherr Big Family na lodowcu Stubai / fot. Andre Schoenherr

Bezpłatna jazda na nartach dla dzieci poniżej 10 roku życia

Rodziny, które spędzają urlop narciarski w Tyrolu, w Dolinie Stubai, mogą wybrać przytulne, mniejsze ośrodki narciarskie, a także największy ośrodek narciarski na lodowcu w Austrii, który sięga do 3210 metrów nad poziomem morza i gwarantuje śnieg do maja. Wszystkie cztery ośrodki w Dolinie Stubai: Lodowiec Stubai, Schlick 2000, Serlesbahnen w Mieders oraz Elferbahnen w Neustift, mają jedną wspólną cechę. W tych wszystkich ośrodkach narciarskich, karnet narciarski dla dzieci do 10 lat jest bezpłatny, jeśli przynajmniej jeden z rodziców kupi karnet narciarski w tej samej kategorii biletów. Ta oferta obejmuje nie tylko jednodniowe karnety, ale również karnety wielodniowe, w tym nowy karnet narciarski Stubai, ważny na wszystkie cztery ośrodki narciarskie przez co najmniej cztery dni. Karnet narciarski Stubai oferuje różnorodność i szeroki wybór ofert narciarzy w każdym wieku.


Więcej o Dolinie Stubai:


Dodatkowo, wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego w Dolinie Stubai przyjęło już model cenowy skipassów zgodny z karnetami narciarskimi. W prawie wszystkich sklepach sportowych z wypożyczalniami, dzieci poniżej dziesiątego roku życia mogą wypożyczyć sprzęt narciarski i snowboardowy bezpłatnie lub po obniżonej cenie, jeśli przynajmniej jeden z rodzic również

Booking.com

Zimowa zabawa dla całej rodziny

Przed rozpoczęciem zimowej przygody na stoku, młodzi pasjonaci sportów zimowych muszą nauczyć się odpowiednich technik jazdy. Z pomocą przychodzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu ze szkół sportów zimowych Stubai. Już od czwartego roku życia, dzieci uczą się jazdy na nartach podczas obozów narciarskich dla dzieci i młodzieży BIG Family na lodowcu Stubai oraz w BIG Ron's Kinderland w ośrodku narciarskim Schlick 2000. Dodatkowo, mają możliwość dołączenia do zajęć z rodzicami. Szkoły narciarskie w dolinie oferują specjalne zajęcia, takie jak kursy zapoznawcze, lekcje rodzinne lub indywidualne, dostępne w atrakcyjnych cenach. To pozwala na wspólne spędzanie czasu na stoku i doświadczanie radości z zimy w Dolinie Stubai.

Opieka dla najmłodszych w Dolinie Stubai

Jeśli rodzice chcą sami poszaleć na stoku, w Dolinie Stubai nie ma z tym problemu. Dolina oferuje obszar zabaw BIG Family Kinderland oraz BIG Family Kindergarten z przestronną restauracją dla dzieci, zlokalizowaną na lodowcu Stubai.

W ośrodku narciarskim Schlick 2000 maluchy są mile widziane w "Kindernestl" BIG Ron już od pierwszego roku życia. To przytulne miejsce, gdzie dzieci spędzają miły czas pod opieką kochających opiekunów.

Rodzinne wakacje z dodatkowymi atutami obsługi BIG Family

BIG Family oferuje wspaniałe atrakcje w ośrodkach narciarskich, jak i w całej Dolinie Stubai. Restauracje BIG Family serwują wyśmienite menu dla dzieci, starając się spełniać wszelkie życzenia młodszych gości. BIG Family Premium Homes oraz obiekty partnerskie BIG Family to specjalnie zaprojektowane zakwaterowania, które zostały specjalnie stworzone z myślą o potrzebach dzieci. Goście tych obiektów otrzymują kartę BIG Family Stubai Winter Card, gwarantującą zniżki dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat w szkółkach narciarskich, na basenie StuBay i na lodowiskach.

Niezapomniany wyjazd z rodziną w Tyrolu, w Dolinie Stubai są gwarantowane pod każdym względem i na każdą kieszeń. Jest to miejsce idealne na wyjazd z dziećmi. Darmowe karnety dla najmłodszych, liczne atrakcje, specjalne oferty i udogodnienia, sprawiaj a, ze zimowy wypoczynek staje się niezapomnianym doświadczeniem. Tu śnieg czeka na nas aż do maja!

Więcej info na https://www.tyrol.pl/.