Skip to main content

Schlick 2000

Wyciągi:
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
Trasy: ( km)

Trasy od
1014
m n.p.m.

Trasy do
2230
m n.p.m.

km
Trasy biegowe

km
Szlaki piesze

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Schlick 2000
Tschaffinis Umgebung 26
A-6166 Fulpmes
Austria
  • Building: 26
Noclegi
Booking.com

Odkryj siebie!
W Stubai znajdziesz jeden z największych i najpopularniejszych regionów narciarskich w Tyrolu, Schlick 2000. Położony w bardzo dogodnym miejscu, niecałe 15 minut jazdy autostradą od Innsbrucka, ośrodek spełni wymagania każdego. Amatorzy jednej czy dwóch desek będą mogli szusować z lodowca aż do doliny Stubai dzięki świetnym warunkom pogodowym. Gwarancję śniegu daje też infrastruktura regionu, która zadba o odpowiednie naśnieżenie wszystkich tras zjazdowych.

Poza stokami możesz tu poszaleć w okolicznych barach, restauracjach, hotelach czy gospodach, gdzie nie tylko dobrze zjesz czy wypoczniesz, ale wybawisz się za wszystkie czasy. Po prostu musisz zakosztować słynnej tyrolskiej gościnności!

Hasłem reklamowym regionu narciarskiego Schlick 2000 jest „Odkryj siebie!”. W pięknych okolicznościach tyrolskiej przyrody przekonaj się, czy jesteś zapalonym sportowcem, duszą towarzystwa czy amatorem świeżego górskiego powietrza.

Tyle możliwości
Bogata oferta regionu narciarskiego Schlick 2000 to nie tylko sklepy, hotele, gospody, wypożyczalnie sprzętu, infrastruktura komunikacyjna czy naśnieżająca. Świetnie przygotowane trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności czekają na każdego. Spróbuj freestyle’u czy freeridingu w Stubai Park Schlick 2000 lub Free Nature Park! Może bardziej zasmakują Ci długie wędrówki na biegówkach czy spacery z rakietami śnieżnymi na nogach? Jeśli szukasz rodzinnej rozrywki lub znów chcesz poczuć się jak dziecko – wypróbuj trasy toboganowe – jeżdżenie na „sankach” może być niesamowitym przeżyciem. Lubisz wyzwania? Załóż się z przyjaciółmi, kto zjedzie dłuższą trasą w krótszym czasie – startując w tutejszym Skiline. Dla tych, którym nie wystarczają loty na nartach czy podniebne ewolucje na desce, region narciarski Schlick 2000 ma w ofercie paralotnie i lotnie w korzystnym termicznie obszarze. Czego byś nie zapragnął – tutaj to dostaniesz!

Raj dla dzieciaków
Region narciarski Schlick 2000 wie, jak ważne jest rodzinne szczęście. Dlatego troszczy się również o najmłodszych – dla dzieci do 10. roku życia karnety są za darmo! Ponadto przy stacji kolejki Froneben działa przedszkole przy szkółce narciarskiej. Wykwalifikowana kadra opiekunek zajmie się najmłodszymi dziećmi, a te nieco starsze będą mogły się wyszaleć w Ronny’s Kinderland. Tam będą mogły – bawiąc się – uczyć i doskonalić swoje narciarskie umiejętności i szusować między postaciami z ulubionych bajek.