Skip to main content
umpa

W jakiej formie odbędą się targi ISPO 2021?

Autor: |
ISPO 2021 w Monachium - bezpieczna impreza targowa (foto: ISPO)
ISPO 2021 w Monachium - bezpieczna impreza targowa (foto: ISPO)

ISPO 2021 – największa impreza targowa świata sportu i outdooru odbędzie się  nowej koncepcji hybrydowej, by dotrzeć największej możliwej międzynarodowej publiczności.

Przodujące światowe targi ISPO Monachium odbędą się w dniach od 31 stycznia do 3 lutego 2021 roku, po raz pierwszy jako wydarzenie hybrydowe, które odbędzie się zarówno „fizycznie” w Monachium, jak i online na całym świecie.

Nowa koncepcja oznacza systematyczne przekształcanie imprezy w platformę online  i wykorzystuje szeroki zakres doświadczeń cyfrowych, które ISPO zdobyło w ciągu ostatnich 10 lat.

W obliczu zagrożenia związanego z ograniczeniami w podróżowaniu, które mogą  pojawić się podczas targów, elementy cyfrowe stworzą idealną podstawę do spotkań globalnych grup docelowych: Podczas gdy od przedstawicieli rynków europejskich oczekuje się na ogół osobistego udziału w imprezie, elementy cyfrowe umożliwią uczestnictwo również międzykontynentalnej publiczności. Kolejnym nowym elementem, który pojawi się w przyszłym roku, będzie „cyfrowy” udział klientów końcowych.

ISPO 2021 w Monachium - bezpieczna impreza targowa (foto: ISPO) ISPO 2021 w Monachium - bezpieczna impreza targowa (foto: ISPO)