Skip to main content

TechnoAlpin: Złota armatka śnieżna TT10 dla Grupy Pingwina

Autor: |
Złota armatka / mat. prasowe TechnoAlpin
Złota armatka / mat. prasowe TechnoAlpin

Każdego roku w fabryce TechnoAlpin w Bolzano produkowanych jest ponad 5000 armatek śnieżnych. W październiku 2023 roku zakład produkcyjny światowego lidera rynku opuściła wyjątkowa armatka śnieżna: bardzo poszukiwany złoty model TT10. Zgodnie z tradycją, co tysięczna armatka wyprodukowana każdego roku jest prezentowana w specjalnym złotym wykończeniu i wręczana specjalnemu klientowi. Tym razem TechnoAlpin zaskoczył Grupę Pingwina tą specjalną edycją. Złota maszyna symbolizuje naszą ogromną wdzięczność za długoterminowe i wierne partnerstwo między naszymi dwiema firmami.

Grupa Pingwina Polska to grupa składająca się z pięciu ośrodków narciarskich:

Rzadki egzemplarz został zaprezentowany we wtorek podczas 14. Konferencji PSNiT, która odbyła się w dniach 9-11 października na Kurzej Górze. Maszyna została umieszczona w ośrodku narciarskim Kasina.

Zuzana Holášová, kierownik oddziału TechnoAlpin East Europe s.r.o., powiedziała: "W ten sposób chcielibyśmy pokazać, jak bardzo cenimy każdą wyprodukowaną przez nas armatkę śnieżną i jak ważny jest dla nas każdy klient".

TechnoAlpin i Grupa Pingwina łączą wieloletnie relacje. Współpracują ze sobą od ponad 10 lat, aby zagwarantować najlepszą jakość śniegu dla każdego z pięciu ośrodków narciarskich. TechnoAlpin dostarczył już grupie ponad 150 klasycznych armatek śnieżnych, a także wiele SnowFactories (fabryki śniegu), które umożliwiają naśnieżanie nawet w temperaturach powyżej zera. To idealne rozwiązanie nie tylko pozwala na niezawodne planowanie w miesiącach zimowych, ale także gwarantuje bezpieczny początek sezonu. Obie firmy łączy dążenie do innowacyjnej technologii i najwyższej jakości śniegu.

Złota armatka / mat. prasowe TechnoAlpin Złota armatka / mat. prasowe TechnoAlpin