Skip to main content

Tatry Super Ski z kolejną promocją na wybrane skipassy

Bachledka Tatry Super Ski (fot. Tatry Super Ski)
Bachledka Tatry Super Ski (fot. Tatry Super Ski)

Największy projekt narciarski w Polsce – Tatry Super Ski – 30 stycznia ruszył z kolejną akcją promocyjną. Od poniedziałku wybrane karnety na sezon NISKI (rozpoczynający się 13 marca), można kupić nawet 10 proc. taniej. Które skipassy objęte są rabatami i jakie są zasady promocji? Wyjaśniamy. 

Podtatrze kusi cenami 

Sezon narciarski 2022/2023 trwa w najlepsze – nie tylko ze względu na trwające aktualnie ferie, ale i warunki pogodowe sprzyjające szusowaniu. Z myślą o tych, którzy tegoroczną zimę będą chcieli wykorzystać maksymalnie, Tatry Super Ski przygotowało kolejną akcję promocyjną. Od 30 stycznia w internetowym sklepie (tatrysuperski.pl) taniej można zakupić karnety na sezon NISKI, który na – stokach należących do projektu tej wspólnej karty – rozpocznie się 13 marca.

Im szybciej kupujesz, tym więcej zyskujesz

Promocja ruszyła w poniedziałek 30 stycznia. Warto pospieszyć się z zakupem skipassów, ponieważ wartość zniżek będzie malała z tygodnia na tydzień. I tak w pierwszym tygodniu, czyli w dniach od 30 stycznia do 5 lutego wyniesie ona 10 proc., następnie: od 6 do 12 lutego – 9 proc., od 13 do 19 lutego – 8 proc., od 20 do 26 lutego – 7 proc.Od 27 lutego zniżka zatrzyma się na poziomie 6 proc. – ten będzie obowiązywał do zakończenia sezonu, czyli zamknięcia ostatniego z 18 ośrodków działających w ramach Tatry Super Ski.

Oferta obowiązuje wyłącznie online i dotyczy wybranych skipassów z programu Tatry Super Ski. Obejmuje ona karnety dzienne na 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7 dni lub jego atrakcyjne alternatywy – „Karnet 3 dni z 5 dni” lub „Karnet 5 dni z 7 dni”. Co ważne z karnetów dziennych można korzystać zarówno w dzień, jak i po zmroku. Taniej kupić będzie można również skipass godzinny: Karnet 4-godzinny lub Karnet po 16:00. Z akcji promocyjnej wyłączony jest karnet „14 dowolnych dni w sezonie”. 

Należy pamiętać, zakupione karnety będzie można wykorzystać od 13 marca na tych stacjach narciarskich, które – w zależności od warunków pogodowych – będą czynne. 

– Doświadczenia z ostatnich lat pokazują, że marzec – mimo iż łapiący się już na sezon niski – narciarzom i snowboardzistom ma do zaoferowania bardzo wiele. Mam tutaj na myśli nie tylko dobre warunki na stokach, ale także mniejsze zatłoczenie ośrodków. Kiedy do tego dodamy promocyjne ceny karnetów, dłuższe dni, coraz częściej wychylające się zza chmur słońce i dużo niższe niż w szczycie sezonu ceny zakwaterowania, to dostajemy gotową odpowiedź na pytanie: czy marcu warto jechać na narty? – podsumowuje Adam Marduła, prezes Tatry Super Ski. 

1 skipass działający w 18 stacjach 

Przypominamy, że Tatry Super Ski daje możliwość szusowania w ramach jednego karnetu aż na 18 stacjach narciarskich położonych na terenie Podhala, Beskidów czy Pienin – w Polsce i na Słowacji.

Do projektu należą flagowe ośrodki m.in.:Bachledka Ski & Sun, Bania Ski, Czorsztyn Ski Kluszkowce, Kaniówka, Harenda Zakopane, Polana Szymoszkowa, Kotelnica Białczańska, Rusiń-Ski czy Jurgów Ski. 

 

Bachledka Tatry Super Ski (fot. Tatry Super Ski) Bachledka Tatry Super Ski (fot. Tatry Super Ski)