Skip to main content

Jasna – narty na Słowacji taniej niż myślisz

Autor: |
Narty w Jasnej (fot. P. Burda)
Narty w Jasnej (fot. P. Burda)

Kochasz zimę, kochasz jazdę na nartach, kochasz dobre apres ski, kochasz gorące baseny po nartach, kochasz dobre jedzenie… wyliczanka może być bardzo długa.

Planujesz zimowe wakacje, chcesz mieć wszystkie wymienione atrakcje, chcesz by cała rodzina spędziła razem doskonały czas na stoku i nie nudziła się po nartach. Zaczynasz liczyć, podliczasz wydatki i zaczyna się  skreślanie, rezygnacja z wieczornych term, rezygnacja z aquaparku dla dzieciaków, wieczornego wyjścia do baru z żoną /  mężem. Z super tygodnia, oczekiwanego przez rodzinę od letnich wakacji robi się bardzo oszczędny wyjazd.

Może być inaczej. Mam dla Ciebie i twojej rodziny propozycję, która rozwiązuje ten problem.

Wyobraź sobie ośrodek narciarski położony bardzo blisko polskiej granicy, ośrodek, w którym trasy sięgają 2000 m n.p.m., a ich łączna długość przekracza 50 km. Kto już zgadł, że mowa o Jasnej ten pewnie wie o nowej ofercie ośrodka, Wszystkich pozostałych zapraszam do przeczytania dalszej części, twoja kieszeń się ucieszy.

Ciąg dalszy pod galerią
Narty w Jasnej (fot. P. Burda) Narty w Jasnej (fot. P. Burda)

Kiedyś zrobiłem szybką sondę wśród znajomych. Zadałem jedno pytanie.

Planując wakacje zimowe (6 dni na nartach), z góry określasz budżet i starasz się „pod budżet” zaplanować wyjazd, czy wybierasz ośrodek, hotel i idziesz na „rozsądny” żywioł.

Rozkład odpowiedzi 70% do 30% upewnił mnie, że większość narciarzy stara się zaplanować budżet.

Planowanie budżetu zaczynamy od wyboru miejsca, są ośrodki tańsze, droższe i bardzo drogie. Następnie szukamy hotelu, kupujemy karnety, rozglądamy się za atrakcjami „po nartach”.

Każda nowa pozycja to kolejne setki, tysiące złotych. Hotel, karnety, termy, aquapark, wieczorne bary – zaczyna robić się gorąco.

Oferta hoteli należących do TMR jest bardzo szeroka od dwóch gwiazdek po czterogwiazdkowe flagowce

Łączy je jedno: cena ZAWIERA noclegi w wybranym hotelu, śniadania, w wybranych opcjach obiadokolacje, wstęp do parków wodnych w Tatralandii i Besenovej i skipassy.

Robi się ciekawie, prawda?

Z dwustu kilkudziesięciu euro za noc ze śniadaniami i obiadokolacją , po odliczeniu ceny karnetu i wstępu do aquaparku, robi się niecała setka.

Pamiętaj, tylko rezerwując na stronie tmrhotels.com uzyskasz pełną ofertę (nocleg, skipass, wstęp do basenów termalnych i aquaparków).

Więcej informacji o ośrodku narciarskim Jasna

Ośrodek narciarski Jasna rozpoczął sezon 2 grudnia 2023 roku, od 27 grudnia czynna będzie słynna restauracja Von Roll a w styczniu na stokach Chopoka odbędą się zawody Pucharu Świata kobiet.

Artykył sponsorowany


  • Redaktor naczelny Piotr Burda