Skip to main content

Zapraszamy dzieci do Nassfeld

Rodzinne narty w Nassfeld / (c)nassfeld.at
Rodzinne narty w Nassfeld / (c)nassfeld.at

W sezonie narciarskim 2023/24 atrakcyjne oferty rodzinne zapewnią Państwu jeszcze więcej niespodzianek niż gdzie indziej.

W dniu 07. 12. 2023 r. największy ośrodek narciarski w Karyntii - Nassfeld - rozpoczyna sezon zimowy. Jako jeden z TOP 10 ośrodków narciarskich w Austrii i najlepszy w swojej klasie na różnych platformach rankingowych, Nassfeld wyróżnia się 110 kilometrami tras zjazdowych, 30 wyciągami i słonecznymi szerokimi stokami. Co więcej, dzieci w wieku do 9,99 lat mogą przebywać w pokoju rodziców za darmo! Ale to nie wszystko, ponieważ karnet narciarski jest również wliczony w cenę.

„Zapraszamy dzieci“

Nassfeld wyróżnia się atrakcyjnymi ofertami rodzinnymi. Przez cały sezon zimowy rodziny mogą korzystać z przystępnych cenowo ofert specjalnych. W każdą sobotę dzieci poniżej dziesiątego roku życia mogą jeździć na nartach przez cały dzień za jedyne dziesięć euro! Ponadto dzieci w wieku do 9,99 lat mogą bezpłatnie przebywać w pokoju rodziców w okresie 07.12.2023 - 23.12.2023 | 06.01.2024 - 20.01.2024 | 16.03.2024 - 06.04.2024 w ramach pakietu „Nassfeld - zapraszamy dzieci", a karnet narciarski jest bezpłatny. W cenie pakietu zawarty jest również "3 lub 6-dniowy pakiet opieki KIDS" od szkoły narciarskiej z kursem narciarskim i wypożyczalnią sprzętu.

Przykładowa cena: 7 nocy z niepełnym wyżywieniem, w tym pakiet KIDS-TOPSKIPASS i opieka dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka od 1.729,- €.

Najmłodsi w mgnieniu oka nauczą się jeździć na nartach na czterech różnych zabezpieczonych obszarach treningowych.  Oprócz zabawy na stoku, specjalne hotele dla dzieci oferują liczne zimowe atrakcje dla całej rodziny. Więcej na stronie: www.nassfeld.at/kids

Doświadczenie śniegu we wszystkich jego aspektach

Podczas gdy najmłodsi bawią się na nartach w klubie dla dzieci, starsi spotykają się w snowparku, na obszarach freeride'owych, na zabawnych stokach "The Snake" i "The Wave" lub na torach speed i ski movie. Potrzebują Państwo zmiany tempa? Jeśli chcą Państwo zrobić coś innego w międzyczasie, można pojeździć na łyżwach na naturalnych powierzchniach lodowych nad jeziorem Weissensee i jeziorem Pressegg, nocą zjechać z góry na sankach, pojeździć na nartach biegowych i wędrować przez romantyczne krajobrazy lub po prostu spędzić kilka godzin w spa.

Ciąg dalszy pod galerią
Rodzinne narty w Nassfeld / (c)nassfeld.at Rodzinne narty w Nassfeld / (c)nassfeld.at