Skip to main content

To oni otwierają nam góry - nowa kolekcja Helly Hansen

Autor: |

Helly Hansen rozwija swoją kolekcję odzieży outdoorowej opierając się na współpracy ze służbami ratowniczymi w terenie, z różnych zakątków świata. To doświadczenia ratowników pozwalają tworzyć odzież przygotowaną na wszelkie rodzaje terenu i pogody.

W swojej najnowszej kampanii Helly Hansen dziękuje ratownikom. Czyni ich bohaterami gór – dziękując im za wysiłek, który pozwala nam czuć się w górach bezpiecznie, bo wiemy, że jest ktoś kto czuwa i jest gotowy by nieść nam pomoc. Poprzez swoją pracę otwierają dla nas góry.

Od lodowcowych jezior Squamish w Kanadzie, po mroźne noce polarne w górach Tromsø, w Norwegii -  ochotnicze służby ratownicze poświęcają setki godzin rocznie, aby umożliwić innym korzystanie z tych cudów natury.

Góry to miejsce, w którym możemy naprawdę poczuć, że żyjemy, niezależnie od tego, czy wiąże się to z cichą kontemplacją, czy bardziej ekstremalnymi przeżyciami. A dzięki wolontariuszom, którzy poświęcają swój wolny czas na treningi, przygotowywania i wykonywanie misji, możemy mieć pewność, że ktoś zrobi wszystko, co w jego mocy, aby nam pomóc, jeśli zdarzy się wypadek.

W kampanii Helly Hanen poznajemy  dwoje bohaterów zajmujących się poszukiwaniem i ratownictwem, których misją jest pomaganie innym w potrzebie. Monika Loevenmark (Kanada) i Ole Martin Heloy (Norwegia).  Ich historie prezentują filmy na Youtubie

Ciąg dalszy pod galerią