Skip to main content
umpa

Zapraszamy do Akademii Biegania SNS!

Autor: |
fot. Start Ski
fot. Start Ski

Tego jeszcze nie było! Całoroczny cykl obozów sportowych dla początkujących i zaawansowanych, dotyczący narciarstwa biegowego. Akademia Biegania SNS – Salomon i Szkoła Start Ski oraz cykl Salomon Nordic Sunday zapraszają! Mamy ofertę dla tych, którzy na nartach biegają i dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć. Ucz się z nami i już dziś pomyśl o kolejnej zimie!

Latem odbędą się obozy dziewięciodniowe, siedmiodniowe i weekendowe, zimą - obozy tygodniowe i weekendowe. Wszystko pod jedną nazwą Akademia Biegania SNS.

Partnerami organizującymi obóz są Szkoła Start Ski z Jakuszyc oraz firma Salomon. Taki układ gwarantuje wyśmienitych instruktorów – Jakuba Mrozińskiego i Zbigniewa Galika oraz najlepszy sprzęt – buty Salomona, czy pulsometry Suunto do testów.

A to jeszcze nie wszystko bo partnerem wspierającym została firma Rollski, która zapewnia do testowania na każdy obóz nartorolki terenowe firmy Skike!

Na uczestników obozów czeka mnóstwo innych atrakcji i niespodzianek. Urozmaicone treningi, spotkania z ciekawymi ludźmi, wykłady i zajęcia teoretyczne z doskonałymi trenerami, pokazy serwisowania sprzętu, udział w zawodach nartorolkowych, obozowe gadżety i wiele niespodzianek. O kilku z nich już dziś możemy wspomnieć. Na obozach wielodniowych w Szklarskiej Porębie Jakuszycach oraz na Jamrozowej Polanie odbędzie się dzień z biathlonem letnim! Tak, tak – każdy będzie mógł pobiec po biathlonowym stadionie i oddać pełną serię strzałów z zawodowego karabinu sportowego na strzelnicy. Tam gdzie trenują m.in. nasze kadrowiczki! Być może jedna z nich będzie tego dnia naszym trenerem…

Uczestnicy obozów będą także mieli okazję przetestować skaner do stóp firmy Salomon. Będą także sprzętowe niespodzianki dla każdego.

Uczestnicy szkoleń będą trenowali na nartorolkach, nartorolkach terenowych, rowerach, kijach nordic walking, będą biegać, pływać i ćwiczyć w siłowni. – Taki zestaw ćwiczeń będzie podpowiedzią dla wszystkich, jak zaplanować dalszy trening i jak najlepiej przygotować się do sezonu letniego. Każdy będzie mógł w praktyce wypróbować wszystkie te formy treningu – zachęca Tomasz Hucał, jeden z organizatorów.

<content>19112</content>

Ostatni z wielodniowych obozów będzie także przygotowaniem do Letniego Biegu Piastów – półmaratonu górskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. – Zajęcia na tym obozie będą nieco inne, niż na poprzednich, bardziej ukierunkowane pod bieg górski, ale oczywiście także z elementami techniki biegu na nartach, czyli zajęcia na nartorolkach, imitacja – wyliczają instruktorzy.

Szkolenia letnie odbywać się będą w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach (bazą obozów będzie Biathlon Sport & Resort w Jakuszycach), Dusznikach Zdrój - na Jamrozowej Polanie (Ośrodek Jamrozowa Polana) oraz w Żaganiu (baza – kompleks sportowy Arena Żagań).

I jeszcze o kolejnej zimie. W sezonie 2013/2014 obozy Akademii Biegania SNS będą „skomunikowane” z cyklem Salomon Nordic Sunday. Każdy będzie formą przygotowania do tych zawodów. Podobnie będzie z 38. Biegiem Piastów. Każdy z uczestników obozów zimowych będzie miał opłacony start w SNS-ie i Biegu Piastów, o ile tylko zechce w nich wystartować. Szczegóły zimowych obozów już w lipcu 2013 roku!

Więcej informacji o Akademii Biegania SNS oraz zapisy na letnie obozy (pierwszy już 31 maja 2013 roku) pod adresem: Opens external link in new windowhttp://sns-nartybiegowe.pl/component/content/article/150-zapraszamy-na-treningi-z-akademi-biegania-sns-latem-i-zim

Nartorolki można kupić w naszym Opens external link in new windowsklepie interentowym

fot. Start Ski fot. Start Ski
fot. Start Ski fot. Start Ski
fot. Start Ski fot. Start Ski