Skip to main content

WYGRAJ WYJAZD Z HEAD DO SKIWELT w Tyrolu!

Autor: |

Marka HEAD oraz region Tyrol zapraszają wszystkich fanów śniegu do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać wyjazd narciarski.

Nagrodą w konkursie jest wyjazd do ośrodka SkiWelt w Tyrolu. Laureat otrzymuje  7 noclegów oraz sześciodniowy skipass dla dwóch osób w 4* hotelu Reitlwirt w nieziemskim ośrodku narciarskim https://www.skiwelt.tirol/

SkiWelt to aż 270 kilometrów tras narciarskich! Do dyspozycji narciarzy jest w sumie ponad 80 nowoczesnych wyciągów — prawie wszystkie zasilane energią z odnawialnych źródeł! Do tego również ponad 80 pięknie położonych schronisk i restauracji, w których można się rozkoszować smakami lokalnej kuchni. Pozostałymi nagrodami w konkursie są 4 bony od HEAD o łącznej wartości 11 000zł!  

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 20 lutego 2023 roku kupić produkty marki HEAD, za minimum 1 000 zł, uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać paragon zakupów. Konkurs trwa do 20 lutego 2023, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 lutego 2023. Więcej informacji oraz regulamin na stronie https://www.head.com/pl_PL/skiwelt

 Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

HEAD, producent innowacyjnego sprzętu sportowego od momentu powstania  w 1950 r w USA,  dzięki ciągłemu rozwojowi swoich produktów zrewolucjonizował dwie dyscypliny: tenis i narciarstwo. Zaufanie czołowych zawodników na świecie sprawiło, że HEAD stał się ikoną oraz liderem w produkcji sprzętu sportowego. Produkty marki HEAD znalazły uznanie wśród najlepszych narciarzy na świecie, takich jak: Lara Gut-Behrami, Wendy Holdener, Beat Feuz czy Alexis Pinturault.

Tyrol to alpejski region w Austrii i najlepsze miejsce do nieziemskiej jazdy na nartach. Niekończące się nartostrady i kultowe trasy dla miłośników białego szaleństwa,  wieloletnia kultura narciarska i turystyczna i słynna tyrolska gościnność od lat zdobywają serca polskich fanów.

mat. sponsorowany
Ciąg dalszy pod galerią