Skip to main content
umpa

Ruszaj się także zimą - nowe zawody na nartach biegowych!

Autor: |
Bieg narciarski (foto: Salomon)
Bieg narciarski (foto: Salomon)

Już 20 grudnia w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach po raz pierwszy w Polsce ruszy cykl zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday (SNS). Aż do kwietnia, w co drugą niedzielę, będzie można także skorzystać z lekcji wykwalifikowanych instruktorów oraz uzyskać fachowe porady sprzętowe.

W ramach SNS  przygotowano aż 30 kategorii startowych na dwóch trasach (krótszej 10km i dłuższej 20km), w stylach dowolnym i klasycznym. W związku z tym nawet zupełnie początkujący narciarze będą mogli wspaniale się bawić, a przy okazji zobaczyć jak to jest wziąć udział w profesjonalnie przygotowanej imprezie. Ośrodek „Bieg Piastów” w Jakuszycach to jedno z najlepiej znanych miejsc do trenowania biegów narciarskich w Europie.

Na zawodników – amatorów czekają świetnie przygotowane trasy wraz z punktami żywieniowymi, elektroniczny pomiar czasu oraz nagrody od sponsora. Różne kategorie startowe premiować będą dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów a także całe rodziny!  Już dziś zapraszamy więc do odwiedzenia strony www.sns-nartybiegowe.pl . W górach śnieg już czeka na biegaczy!

Miejsce imprezy:     

  • Ośrodek Narciarstwa Biegowego „Bieg Piastów” w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach

Organizatorzy:

  • Stacja Jakuszyce
  • Bieg Piastów
  • Salomon

Więcej informacji o narciarstwie biegowym można znaleźć w książkach z naszej księgarni.

Bieg narciarski (foto: Salomon) Bieg narciarski (foto: Salomon)
Jakuszyce (foto: Salomon) Jakuszyce (foto: Salomon)