Skip to main content
umpa

Roxy Snow 4 Girls Contest - Warszawa 5 luty 2011

Autor: |

Girls! 5 lutego w snowparku IHD (Warszawa, góry Kazury) do zgarnięcia wory z nagrodami od Roxy, Sony, Snowboarshop.pl, Femi Pleasure, Myski.pl, Biotherm, Zentrom i innych, możliwość podszkolenia tricków na desce i nartach pod okiem instruktorów, a do tego dobry klimat, grill i inne atrakcje.
      
Jak będą wyglądać zawody?


Rozgrywane będą w dwóch konkurencjach: Snowboard i FreeSki. Nagrody otrzymają 3 dziewczyny w każdej z kategorii, ocenie podlegać będzie trudność techniczna wykonywanego trick’u, styl oraz rożnorodność trick’ów. Przewidujemy również kilka wyróżnień.

Dodatkowo podczas tegorocznych zawodów zorganizowana zostanie akcje charytatywną dla Dzieci z "Domu Zastępczego”, której celem będzie umożliwienie dzieciakom  nauki jazdy na snowboardzie lub nartach i możliwości dalszego rozwoju.

Wieczorem huczne świętowanie na afteparty w klube Karmel ( Ul. Kredytowa 6), gdzie impreze rozkręcą Dj Def, Funky Mistrzowie - DJ Little Mike  i  DJ Gris, oraz el Marecki i ini. W klubie atrakcji również nie zabraknie,  każdy bilet  wejścia bierze udział w loterii nagród od naszych sponsorów, a kasa z wiejściówki przeznaczona zostanie  na akcje charytatywną.

Plan imprezy:
10.30 – Rozpoczęcie szkolenia z instruktorami
13.00 – Początek zawodów:

  • Freski
  • Snowboard

14.00 – PRO Show
14.30 - Finały
 
Afterparty ok. 22.00  -  Klub Karmel , Ul. Kredytowa 6,

Wjazd:
zawodniczki - free
rest of the world - 15zł

Dodatkowe informacje oraz bieżące aktualizacje na www.snow4girls.blogspot.com