Skip to main content

Robbie Williams zagra podczas Ski Opening Schladming-Dachstein

Autor: |
Robbie Williams w Dachstein fot. Harald Steiner
Robbie Williams w Dachstein fot. Harald Steiner

7 i 8 grudnia 2023 r. do Schladming przyjedzie światowa supergwiazda. Supergwiazda Robbie Williams, świeżo po zakończeniu światowej trasy koncertowej, uświetni Austrię dwoma dodatkowymi koncertami. Wspólnymi siłami  Leutgeb Entertainment Group, regionu Schladming-Dachstein i ośrodka narciarskiego Schladming 4-Mountain (Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm) przygotowywany jest niezrównany występ sceniczny na stadionie Planai.

 

W grudniu 2023 koncertami w Australii supergwiazda muzyki pop Robbie Williams zakończy światową trasę. Po kilku dniach zasłużonego odpoczynku artysta zagra dwa dodatkowe koncerty na stadionie Planai w Schladming. Scena, na której odbędzie się to spektakularne wydarzenie, sama w sobie będzie główną atrakcją tegorocznego Ski Opening. Obejmuje kilkaset metrów kwadratowych  zintegrowanych ścian LED, mnóstwo reflektorów i laserów, które płynnie wtapiają się w zimowy krajobraz. Warto wspomnieć o zaplanowanym pokazie pirotechnicznym i laserowym, który zakończy widowisko.

Aby zapowiedzieć te niezwykłe koncerty, Robbie Williams złożył osobistą wizytę w Reiteralm 23 lipca 2023 r. i natychmiast został oczarowany inspirującą scenerią u podnóża Dachstein.

Ciąg dalszy pod galerią
Robbie Williams w Dachstein fot. Harald Steiner Robbie Williams w Dachstein fot. Harald Steiner