Skip to main content

PKL - Skipass PKL Winter MIX dostępny w przedsprzedaży

Autor: |

Jeśli myślicie, że wzrost cen za zimowe usługi jest nieunikniony, to dla miłośników narciarstwa mamy świetne informacje! W tegorocznej ofercie PKL oferuje skipass Winter Mix na trzy narciarskie ośrodki, który w przedsprzedaży jest tańszy o 30% w porównaniu do cen z poprzedniej zimy! 

Co prawda zimowe szaleństwo dopiero przed nami, ale stacje narciarskie – podobnie jak najwięksi miłośnicy sportów zimowych – już szykują się na narciarską aktywność! Dlatego jeśli uwielbiasz szusować bez ograniczeń, odkrywać nowe trasy… i to nie na jednym stoku – ten sezon zdecydowanie będzie Twój! Sprawdź nowość od PKL – skipassWinter Mix,którego przedsprzedaż właśnie ruszyła.

Skipass Winter Mix – Twój sezon, Twoje zasady!

Winter Mix – to pięciodniowy skipass, którego przedsprzedaż właśnie ruszyła! Nowy skipass PKLto zdecydowane korzyści. Jego największym atutem jest możliwość jazdy przez 5 dowolnych dni w całym sezonie i to w 3 wybranych ośrodkach narciarskich PKL. Skipass możemy wykorzystać na trasach ośrodków na Palenicy w Szczawnicy, Mosornym Groniu w Zawoi oraz Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim.

Winter Mix to zdecydowanie karnet dla osób ceniących sobie swobodę oraz różnorodność. A jeśli chcemy zaoszczędzić, warto skipass kupić w rozpoczętej właśnie przedsprzedaży, która potrwa do 8 grudnia i w ten sposób zapłacić taniej nawet o 30%. Skipass Winter Mix dostępny jest w sklepie internetowym PKL - ulgowy w cenie 360 zł, a bez zniżek 449 zł. Jeśli zastanawiamy się nad jego zakupem, warto tę decyzję podjąć nieco wcześniej, zanim ubiegną nas inni - oferta jest ograniczona.

Jednodniowy Skipass Open

W nowej ofercie PKL dostępny jest również w promocyjnej cenie jednodniowyskipass open,który dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie internetowym PKL.

Jednodniowy Skipass Open pozwala na wybór dowolnego dnia na szusowanie. Możemy z nim cieszyć się zimą w jednym z trzech wybranych ośrodków PKL - na Palenicy, Mosornym Groniu i Górze Żar.

Z pewnością w tych ośrodkach narciarskich PKL przeżyjemy niezapomniane chwile. Możemy zapewne liczyć na dobrze wyratrakowane trasy o różnym stopniu trudności oraz szkoły narciarskie, wypożyczalnie i ofertę gastronomiczną. Jednodniowy Skipass Open zakupimy do 8 grudnia w promocyjnej cenie, ulgowy za 79 zł oraz bez zniżek za 99 zł, dzięki temu poszusujemy taniej niż w roku ubiegłym.

Warto zatem odwiedzić stronę PKL, skorzystać z promocyjnych i atrakcyjnych cen zimowych ofert i w pełni wykorzystać nadchodzący sezon narciarski.

Zima Winter Mix w ośrodkach PKL na Mosornym Groniu, Palenicy, Górze Żar

PKL Mosorny Groń - posiada trasę narciarską z homologacją FIS, która liczy 1,5 km i w większości jest oznaczona jako czerwona – średnio trudna. Pięknie położona, oświetlona trasa narciarska z imponującym widokiem na Babią Górę oraz świetnymi parametrami cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników białego szaleństwa. Przez całą zimę stok jest profesjonalnie przygotowywany. Osoby odwiedzające ośrodek zimą, będą mogły korzystać z trasy narciarskiej również w godzinach wieczornych – na całej długości stok jest dobrze oświetlony.

PKL Palenica - pieniński ośrodek PKL Palenica zimą jest wyjątkowym miejscem na narciarskiej mapie Polski. Znajdują się tutaj trasy o różnym stopniu trudności i każdy znajdzie wśród nich tę idealną dla siebie, od łatwych – Szafranówka 1 – po rodzinne – Palenica 2 – aż do wymagających – Palenica 1 i Szafranówka 2. Ośrodek PKL Palenica to idealne miejsce dla osób zarówno rozpoczynających przygodę z narciarstwem, jak i zaawansowanych miłośników sportów zimowych.

PKL Góra Żar - ośrodek narciarski znajdujący się w Beskidzie Małym w sezonie zimowym oferuje narciarzom trasę o długości 1600 m, która jest jedną z najdłuższych zjazdowych tras w tym rejonie. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, odwiedź ośrodek, znajdziesz tam łagodną część trasy o długości 300 m, znajdującą się w górnym odcinku, która obsługiwana jest przez wyciąg orczykowy. W ubiegłym roku uruchomiony został również nowy wyciąg orczykowy o długości 600 m, obsługujący dodatkowo narciarzy i snowboardzistów w środkowej części trasy.