Skip to main content
umpa

ISPO 2021: przedstawiamy produkty nagrodzone ISPO Award 2021 Winner

Autor: |
ISPO Monachium 2021 100% online (fot. Holger Rauner / Messe Munchen GmbH)
ISPO Monachium 2021 100% online (fot. Holger Rauner / Messe Munchen GmbH)

Jury podjęło decyzję. Oto zwycięzcy ISPO Award 2021 Winner w segmencie sportów śnieżnych.

Wszystkie zgłoszone produkty, które oferują użytkownikom rzeczywistą wartość dodaną w zakresie jakości, funkcjonalności lub zrównoważonego rozwoju, zostają uhonorowane jako "Zwycięzcy".

Alpina DOUBLE JACK MAG Q: Wszechstronne gogle śnieżne

Nowe funkcje w klasycznym designie: Alpina DOUBLE JACK MAG Q zostały zaprojektowane tak, aby były tak samo odpowiednie na stok, jak i do zjazdów w głębokim śniegu i wycieczek narciarskich. Soczewka Quattroflex i filtr polaryzacyjny podnoszą kontrast i chronią oczy. W silnym słońcu można magnetycznie zamocować dodatkową lustrzaną soczewkę. Klapy wentylacyjne na ciepłe dni lub wspinaczki turystyczne można otworzyć również w rękawiczkach. Dobrze wentylowany do samej góry: Alpina DOUBLE JACK MAG Q jest zwycięzcą ISPO Award Winner w segmencie Snowsports Hardgoods w kategorii Snowsports Equipment.

Dostępny od: jesień 2021

Szacunkowa cena detaliczna: 199,95 Euro

 

 

 

Ciąg dalszy pod galerią
ISPO Monachium 2021 100% online (fot. Holger Rauner / Messe Munchen GmbH) ISPO Monachium 2021 100% online (fot. Holger Rauner / Messe Munchen GmbH)

ARVA AIRBAG CALGARY 18 REACTOR: ekologicznie zaprojektowana poduszka lawinowa

Kompaktowa i ekologiczna: poduszka powietrzna AIRBAG CALGARY 18 REACTOR firmy ARVA dąży do pogodzenia bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Tkanina i podszewka wykonane są z poliestru pochodzącego z recyklingu. Aby zrekompensować mniejszą wytrzymałość na rozdarcia materiału pochodzącego z recyklingu, uprząż została całkowicie przeprojektowana, dzięki czemu podczas produkcji powstaje mniej odpadów. Dzięki wkładowi z włókna węglowego i termoformowanemu panelowi tylnemu, poduszka powietrzna waży tylko dwa kilogramy.

Zwycięzca nagrody ISPO w segmencie sprzętu sportów zimowych w kategorii Bezpieczeństwo lawinowe: ARVA AIRBAG CALGARY 18 REACTOR.

Dostępny od: września 2021 r.

Szacunkowa cena detaliczna: 500,- Euro

Nordica Belle DC 72: Sportowe narty specjalnie dla kobiet

Tylko dla kobiet: Nordica poświęca się różnicom płci i wprowadza na rynek Belle DC 72, narty specjalnie dla kobiet. Narty z własnymi kształtami i taliowaniem są odpowiedzią na ergonomię, specyficzne postawy i pozycje narciarki. Technologia Double Core z dwoma drewnianymi rdzeniami i rdzeniem Pulse wykonanym z gumy w środku zapewnia większą stabilność, elastyczność i tłumienie drgań. Z kobiecym akcentem, Nordica Belle DC 72 jest zwycięzcą ISPO Award w segmencie Snowsports Hardgoods w kategorii Narty.

Dostępne od: Luty 2021

Szacunkowa cena detaliczna: 599,- Euro

 

Northwave X-Track: Nowy system zamknięcia dla butów snowboardowych

Podwójnie szczelne: Dzięki X-Track, specjalista od butów Northwave prezentuje nowy system zamknięcia dla butów snowboardowych i butów outdoorowych, który ma wyróżniać się wysoką stabilnością i szybką obsługą. Łatwy w użyciu mechanizm pozwala na oddzielną obsługę dwóch różnych obszarów sznurowania. W tym celu sznurowadła są zaciskane za pomocą ściągacza. Selektor jest używany do wyboru pożądanego obszaru sznurowania. Dzięki prostej obsłudze Northwave X-Track jest zwycięzcą w segmencie Hardgoods Snowsports w kategorii Buty snowboardowe.

Dostępne od: Zima 2021 lub Zima 2022, w zależności od sytuacji pandemicznej

Szacunkowa cena detaliczna: 299,- Euro

Plecak POC Sports Dimension VPD: Wszechstronny plecak z ochraniaczem pleców

Dimension VDP firmy POC ma pojemność 22 litrów i jest wykonany z materiału firmy Dimension Polyant. Charakteryzuje się on bardzo dobrym stosunkiem wytrzymałości do wagi, wodoodpornością i trwałością. O bezpieczeństwo dba ochraniacz pleców oraz łatwo dostępny przedział na wyposażenie nadajnika lawinowego. Konstrukcja pozwala na wiele możliwości przenoszenia nart i desek, mokre skiny znikają w osobnej komorze. Plecak POC Sports Dimension VPD to ISPO Award Winner w segmencie Snowsports Hardgoods w kategorii Snowsports Equipment.

Dostępny od: listopad 2021

Szacunkowa cena detaliczna: 200,- Euro

POC Sports Zonula Clarity: Gogle z szerokim polem widzenia

Widzieć szybciej: Gogle Zonula Clarity firmy POC, oparte na zrównoważonym, bio-plastikowym tworzywie, są przeznaczone dla narciarzy zjazdowych i zawodników. Dzięki nowemu designowi bez problemu pasują do nowoczesnych, szerszych kasków narciarskich. Przede wszystkim wyróżniają się wyjątkowo szerokim polem widzenia. W razie potrzeby można szybko i łatwo wymienić soczewki, nie pozostawiając na nich odcisków palców. Wyraźne spojrzenie na zwycięzcę nagrody ISPO w segmencie Hardgoods w kategorii Snowsports Equipment dla POC Sports Zonula Clarity.

Dostępne od: październik 2021 r.

Przewidywana cena detaliczna: 200,- Euro

Smith x Aleck 006: Komunikacja bezprzewodowa dla kasków do sportów zimowych

Walkie Talkie w kasku: 76-gramowy Smith x Aleck 006 jest chowany w nausznikach kasku narciarskiego i został zaprojektowany, aby uprościć komunikację na górze, zarządzać połączeniami i odtwarzać czysty dźwięk; innymi słowy, zapewnić rozrywkę i większe bezpieczeństwo. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby nawiązać połączenie z grupą. Zestaw słuchawkowy jest odporny na pot i wodę oraz ładuje się przez standardowy port micro USB. Świetne połączenie: Smith x Aleck 006 to zdobywca nagrody ISPO Award w segmencie Snowsports Hardgoods w kategorii Snowsports Equipment.

Dostępny od: już w sklepach

Szacunkowa cena detaliczna: 109,- Euro

Tecnica Cochise 130 DYN GW: wyczynowe buty narciarskie z trybem chodzenia

Stabilne podczas zjazdu, wygodne podczas chodzenia: Lekki but Tecnica Cochise 130 DYN GW jest przeznaczony dla narciarzy i freeriderów, którzy pokonują również krótsze trasy. Dla komfortu i bezpieczeństwa podczas zjazdu, but posiada asymetryczną konstrukcję skorupy i wyściółki, którą można regulować za pomocą systemu CAS-Fit. We wszystkich innych sytuacjach, bezpiecznie zamykany mechanizm T-Ride powinien pozwolić na komfortowe chodzenie. Spacer do zwycięzcy nagrody ISPO w segmencie Snowsports Hardgoods w kategorii Buty narciarskie: Tecnica Cochise 130 DYN GW.

Dostępne od: Luty 2021

Szacunkowa cena detaliczna: 650,- Euro

WNDR Alpine Vital 100: Narty freeride wykonane z materiału organicznego

Wizja przyszłości: Vital 100 marki WNDR Alpine pokazuje, co jest możliwe w przemyśle narciarskim przyszłości. Narta backcountry ma być nie tylko lekka i stabilna, ale również ma przekonywać bardzo dobrym trzymaniem krawędzi. Duża innowacja tkwi jednak w produkcji: Vital 100 składa się w dużej mierze z materiału organicznego uzyskanego z alg. Wszystkie części narty nadają się również do recyklingu - za co jury przyznało nagrodę Sustainability Achievement. Vital 100 marki WNDR Alpine jest zwycięzcą w segmencie Snowsports Hardgoods w kategorii Narty.

Dostępne od: Jesień 2020

Szacunkowa cena detaliczna: 575,- Euro