Skip to main content

Co nowego w Ski amadé - największym ośrodku narciarskim w Austrii

Autor: |
Ski amade - narty dla każdego w w największym ośrodku narciarskim w Austrii /fot. (C)Ski amadé
Ski amade - narty dla każdego w w największym ośrodku narciarskim w Austrii /fot. (C)Ski amadé

Kto na nowy sezon zimowy planuje urlop w Ski amadé, jednego może być pewny na 100% – czeka go tu najlepsza jakość usług. I to jeszcze zanim wyruszy w podróż. Dzięki systemowi wczesnych rezerwacji może bowiem w korzystnych cenach i elastycznie zakupić karnety w sklepie internetowym i jeszcze trochę przy tym zaoszczędzić. Bo im wcześniejsza rezerwacja, tym większa zniżka w stosunku do stałych cen przy okienku kasowym. Więcej zniżek i ofert specjalnych dla wszystkich fanów białego szaleństwa zapewnia „my Ski amadé Friends Club“. Dzięki bezpłatnej aplikacji Ski amadé Guide możesz dzień wcześniej zaplanować kolejną wyprawę na narty, a Friend Tracker pozwoli Ci nie stracić kontaktu ze przyjaciółmi i bliskimi na terenie Ski amadé.

Innowacje w Ski amadé na sezon narciarski 2023 / 2024

 • System wczesnych rezerwacji online,
 • wiele korzyści dla członków „my Ski amadé Friends Club“, 
 • internetowa sprzedaż karnetów,
 • aplikacja „Ski amadé Guide”

System wczesnych rezerwacji online: wcześniej rezerwujesz, taniej jeździsz

Kto zarezerwuje swój karnet na przyszły sezon wcześniej  przez internet, zostanie nagrodzony wyjątkowo atrakcyjną ceną. Bo tak właśnie działa system wczesnych rezerwacji online: cena w sklepie internetowym może być niższa niż w tradycyjnej kasie. Pozytywny efekt jest taki, że oprócz pieniędzy oszczędzsz sobie także stania w kolejce.

Podczas gdy karnety wciąż można w kasach po stałych cenach, czyli tak jak dotychczas, wszystkie osoby, które zrobią rezerwację online, obowiązuje zasada: im wcześniej rezerwujemy, tym większa szansa na lepszą cenę. Od porzedniego sezonu zimowego system wczesnych rezerwacji online stanowi stały element procesu rezerwacji, czym Ski amadé wychodzi naprzeciw potrzebom wielu klientom, życzącym sobie większej elastyczności przy zakupie karnetów narciarskich. Najlepsza cena to cena prezentowana w sklepie internetowym.

W każdej chwili można więc sprawdzić, o ile ceny karnetów są niższe w porównaniu do regularnej ceny w kasie. Kupujący online mogą zatem być pewni, że w chwili zakupu otrzymają najtańszy karnet na wybrany okres ważności. System wczesnych rezerwacji online jest korzystny szczególnie dla rodzin, bo one zwykle planują dłuższe pobyty. Ale również „jednodniowi” goście mają jeszcze szansę załapania się na niższą cenę przez internet. Oczywiście elastyczny system cen przewiduje także możliwość anulowania swojego zakupu.

Wszystkie informacje na temat systemu wczesnych rezerwacji online, który jeszcze bardziej podnosi jakość usług w Ski amadé, znajdziesz na stronie: www.skiamade.com/ticket.

Ciąg dalszy pod galerią
Ski amade - narty dla każdego w w największym ośrodku narciarskim w Austrii /fot. (C)Ski amadé Ski amade - narty dla każdego w w największym ośrodku narciarskim w Austrii /fot. (C)Ski amadé

„my Ski amadé Friends Club“: wiele korzyści dla przyjaciół Ski amadé

Dobrym przyjaciołom należy się podziękowanie. Ski amadé docenia lojalność i przywiązanie swoich gości, dlatego w ramach wdzięczności kieruje do nich atrakcyjne oferty i liczne bonusy. Skorzystać z nich mogą wszyscy goście i – to nowość nadchodzącego sezonu – także rodziny. Spersonalizowana elektroniczna karta dla wszystkich członków rodziny nosi nazwę FAMILY MEMBER CARD i oferuje różne korzyści zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Aby nikt nie czuł się wykluczony, nawet zupełnie nowi przyjaciele największego terenu narciarskich atrakcji w Austrii mogą dołączyć do klubu „my Ski amadé Friends Club”.

Ski amadé istnieje od ponad 20 lat. To wtedy pięć topowych regionów narciarskich – Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig i Großarltal – połączyło się w największy makroregion narciarski w Austrii. Jego celem zawsze było zapewnienie jak najwyższej jakości usług i najatrakcyjniejszych ofert dla narciarzy. Ski amadé oferuje miłośnikom sportów zimowych 760 km tras narciarskich, 270 nowoczesnych wyciągów i niezwykłą różnorodność przeżyć. A to wszystko z jednym tylko karnetem i bez żadnych dopłat.

Przynależność do „my Ski amadé Friends Club” przynosi następujące korzyści:

 • bony zakupowe i promocje w serwisie i wypożyczalni sprzętu narciarskiego w 32 sklepach INTERSPORT Rent
 • bezpłatne akcje ratunkowe (wyjątek: akcje z użyciem helikoptera)
 • oferty specjalne w obiektach noclegowych, połączone z ofertami na karnety
 • zniżki na oferty aktywnego wypoczynku
 • karta Friends Card / Family Member Card, która jest jednocześnie karnetem narciarskim i można ją doładowywać
 • spersonalizowany dostęp do internetowej kasy biletowej Ski amadé
 • newsletter z aktualnymi ofertami first i last minute – na karnety, noclegi i promocje partnerów (m.in. renomowanych marek takich jak Suunto, Komperdell, Martini, Atomic i inne)

„my Ski amadé Friends Club” oferuje dodatkowe korzyści przez cały rok, bo Ski amadé nie zapomina o swoich przyjaciołach także latem – rozdaje na przykład kupony zakupowe do sklepów INTERSPORT Rent w Ski amadé.

Wszystkie ekskluzywne oferty i rejestracja w klubie na stronie: www.skiamade.com/my.

Internetowa sprzedaż karnetów: kup karnet przez internet i startuj na stok

Internetowa sprzedaż karnetów to kolejne udogodnienie Ski amadé. Już od kilku lat można kupić karnet online jeszcze przed urlopem. Połączenie sprzedaży internetowej i karty elektronicznej z możliwością doładowania otwiera drzwi do narciarskiej przygody.

Internetowa sprzedaż karnetów we wszystkich pięciu regionach Ski amadé działa następująco: wszystkie osoby, które nie mają jeszcze karnetu, mogą zamówić go online i odebrać w automacie. Kto posiada kartę elektroniczną z poprzedniego sezonu, może ją bez problemu doładować online i dalej używać jako skipassu. Natomiast osoby, które już należą do klubu przyjaciół Ski amadé, mogą wczytać swój karnet na klubową kartę Friends Card.

Zamiast więc czekać w kolejce do kasy, można udać się od razu na idealnie utrzymane stoki i tam spokojnie sobie szusować. Dzięki internetowej sprzedaży karnetów dzień na nartach w Ski amadé jest jeszcze bardziej relaksujący i jeszcze mniej skomplikowany. Ciesz się czasem spędzanym na stokach i przeżywaj niezapomniane chwile na nartach.

Internetowa sprzedaż karnetów w Ski amadé jest prosta, bezdotykowa i pozwala uniknąć czekania w kolejce do kasy. www.skiamade.com/ticket

Aplikacja „Ski amadé Guide“: zaplanuj swój dzień na nartach

Aplikacja Ski amadé to idealny towarzysz podczas narciarskiego urlopu w Ski amadé. Została pobrana już ponad 500 000 razy i zebrała mnóstwo doskonałych ocen, można ją więc uznać za absolutny must-have. Liczne funkcje aplikacji pozwalają optymalnie zaplanować dzień na nartach, dzięki czemu jeszcze przed rozpoczęciem zasłużonego urlopu można się dobrze przygotować do szusowania po stokach Ski amadé.

Ważne informacje na temat wyciągów, tras narciarskich, schronisk i innych atrakcji w ośrodkach Ski amadé są w przejrzysty sposób prezentowane na interaktywnych panoramach. Funkcja Friend Tracker pomoże Ci odnaleźć przyjaciół na fotorealistycznych mapach tras narciarskich 3D. Dzięki wyznaczaniu trasy w czasie rzeczywistym każdy narciarz może dać się poprowadzić przez teren narciarski stosownie do swoich umiejętności i zainteresowań.

Aplikacja pokaże też najlepszą drogę do różnych tras narciarskich i atrakcji. Przeżycia z całego ekscytującego dnia na stokach są utrwalane w „osobistym dzienniku” w aplikacji. Znajdą się tam wszystkie informacje na temat czasu jazdy, pokonanego przewyższenia, najwyższej i średniej prędkości zjazdów oraz przebytych na nartach kilometrów. Dzięki temu wieczorem można jeszcze raz odtworzyć ulubione trasy i podsumować swoje postępy. A najlepsze jest to, że aplikacja Ski amadé Guide jest zupełnie bezpłatna! Wystarczy ją pobrać, by cieszyć się niezapomnianym zimowym urlopem.
NOWOŚĆ: od nadchodzącego sezonu zimowego będzie można wygrać atrakcyjne nagrody w ramach Ski amadé SENSATIONS-Challenge. W bezpłatnej aplikacji Ski amadé Guide wszyscy zbieracze punktów SENSATIONS znajdą nowe wyzwanie – jego zasada jest prosta, a sprawia wiele radości. W każdym punkcie SENSATION, w widocznym miejscu, jest umieszczona tablica z kodem QR. Po złapaniu chwili szczęścia trzeba jeszcze tylko zeskanować smartfonem ten kod. Czynność ta zostanie zarejestrowana na osobistym profilu, a liczba odwiedzonych punktów SENSATIONS określa pulę nagród, które można wylosować. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie: złotą, srebrną i brązową. Wybitni łowcy „sensacji” mogą dorobić się „statusu złotego” i odpowiedniego dyplomu. Wśród nagród czekają na uczestników: narciarskie urlopy wraz z karnetami, karnety Ski amadé ALL-IN Card Gold i White, narty Atomic, kije Komperdell i wiele innych.  Nie pozostaje więc nic innego, jak pobrać aplikację Ski amadé Guide i podjąć osobiste wyzwanie SENSATIONS.

 

Mapa tras w Ski amade