Skip to main content
umpa

ŚWIATOWA PREMIERA NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANEJ SUPERPRODUKCJI SNOWBOARDOWEJ TRAVISA RICE’A.

Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)
Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)

Król snowboardu ponownie na ekranie! Po ogromnym światowym sukcesie filmów THAT’S IT, THAT’S ALL (2008) oraz THE ART OF FLIGHT (2011) – powraca ich kontynuacja. THE FOURTH PHASE to najbardziej wyczekiwana produkcja snowboardowa od 2011 roku. Połączenie geniuszu sportowego Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem, które zachwyci nie tylko fanów snowboardu.

Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki dyscypliny (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

"W tym filmie zabieramy publiczność na prawdziwą wyprawę drogą życia ze wszystkimi jego wzlotami i upadkami", mówi Jon Klaczkiewicz, reżyser filmu. "Istota tej produkcji to dokumentacja niesamowitych akcji snowboardowych w najbardziej odległych zakątkach Ziemi, ale jednocześnie chcemy przekazać uniwersalną historię ludzkich emocji”.

<content>19112</content>

Travis Rice wraz z zespołem profesjonalnych snowboardzistów i ekipą produkcyjną, tak jak w przypadku „That’s It,  That’s All” i „The Art of Flight” podnoszą poprzeczkę na kolejne lata dla filmów o tematyce snowboardowej.

W produkcji można będzie zobaczyć  niezwykłe i unikalne ewolucje wykonywane przez światową elitę zawodników w najbardziej niedostępnych i dziewiczych lokalizacjach, sfilmowane na najbardziej zaawansowanym obecnie poziomie techniki kinematograficznej. THE FOURTH PHASE to pierwszy film sportowy wyprodukowany w całości w technologiach 4k Ultra HD Dolby Vision™ i Dolby Atmos® - zapewniając niespotykaną jakość obrazu i dźwięku.

Tytuł filmu nawiązuje do obiegu wody w przyrodzie – Travis Rice i jego ekipa podążają za naturalnymi procesami odwiedzając najbardziej charakterystyczne miejsca, w których woda zmienia swój stan skupienia – wulkany w Rosji, Japońskie Alpy czy też niedostępne góry Alaski.

"Mechanika działania przyrody, pór roku, zimy – zawsze mnie intrygowała” – mówi Travis Rice. „Ten film i nasza podróż powstała przy założeniu, iż żeby coś naprawdę poznać i zrozumieć – trzeba się tym stać.”

 

Światowa premiera filmu THE FOURTH PHASE odbędzie się ekskluzywnie 2 października na RED BULL TV. Film będzie można obejrzeć bezpłatnie na RED BULL TV jedynie tego wybranego dnia. Po tym terminie film dostępny będzie w dystrybucji kinowej w sieci Multikino oraz w serwisie iTunes.

 

TRAVIS RICE:

Jeden z 20 najbardziej wpływowych snowboardzistów na świecie. W 2003 roku zdobył złoty medal X-Games w Slopestyle, a rok później medal brązowy. Zdobywca w 2007 roku medalu za best trick. W 2013 roku został mianowany najlepszym współczesnym snowboardzistą świata. Pomysłodawca i główny bohater najważniejszych filmów snowboardowych na świecie, w tym THE ART OF FLIGHT.

Ciąg dalszy pod galerią
Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool) Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)
Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool) Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)
Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool) Travis Rice (fot. Scott Serfas Red Bull Content Pool)

Oficjalny zwiastun filmu THE FOURTH PHASE

Oficjalny zwiastun filmu THE FOURTH PHASE