Skip to main content
umpa

Styria – narciarskie oferty dla rodzin

Autor: |
Styria - zimowe atrakcje dla całej rodziny (foto: © Steiermark Tourismus / ikarus.cc)
Styria - zimowe atrakcje dla całej rodziny (foto: © Steiermark Tourismus / ikarus.cc)

Darmowa jazda poniżej 15. roku życia i atrakcyjne rabaty rodzinne: W Styrii na rodziny czekają specjalne oferty narciarskie. Określenie „przyjazne dla rodzin” w narciarskich regionach w Styrii dotyczy zarówno warunków panujących na stokach czy ofert regionów narciarskich, jak również cen skipassów. Dla mniejszych gości z dużymi potrzebami mieszkańcy Styrii mają ciągle nowe pomysły.

 Między Dachstein i Stuhleck na dzieci czekają przedszkola narciarskie, wyciąg treningowy lub taśmowy, a w regionie narciarskim Riesneralm/Donnersbachwald nawet „pierwsza austriacka huśtawka narciarska dla dzieci” z 5 hektarami tras narciarskich i 5 wyciągami. W Kreischberg im Murtal maluchy mogą pojeździć na nartach w puszystym śniegu krainy Yabba Dabba Doo w towarzystwie bohaterów jednej z najpopularniejszych bajek na świecie – Wilmy, Barneya, Freda i Dino. W regionie Schladming-Dachstein miejscem najbardziej przystosowanym do potrzeb najmniejszych fanów zimowego szaleństwa jest Ramsau am Dachstein. W ofercie regionu znajdują się kolorowe zimowe place zabaw na 8 różnych stokach narciarskich gwarantujących niezapomniane przeżycia. Na górę wjeżdżają wyciągi taśmowe i orczykowe. Na Rittisberg można ćwiczyć na wyciągu krzesełkowym, a po przybyciu na górę czeka na maluchów najdłuższy bajkowy zjazd w Styrii. Dzięki temu nauka prawidłowej techniki sprawi wiele przyjemności.

 

Darmowy przejazd dla dzieci poniżej 15. roku życia 

W Murtal i w Schladming-Dachstein w wyznaczonych okresach młodzi narciarze otrzymują „darmowy karnet”. Na przykład podczas family days w ośrodkach narciarskich w Murtal. Od 16 marca do 3 kwietnia 2016 na słoneczne jazdy na nartach rodziny mogą zaoszczędzić, ponieważ przy zakupie 2-dniowego skipassu z Murtal GästeCard skipass otrzymają dla dziecka darmowe zjazdy. Również w Wielkanoc w regionie narciarskim Schladming-Dachstein można zaplanować spędzenie czasu w gronie rodziny, a dzieci poniżej 15. roku życia przy zakupie przez jednego z rodziców 6-dniowego skipassu od 12 marca do końca sezonu będą jeździć za darmo.

W przypadku „Wielkanocnej akcji dla rodzin” w miejscowościach w regionie zadbano również o wszelkie rozrywki na stokach narciarskich i wokół nich.

<content>19112</content>

Cenowa gratka dla rodzin w Schladming-Dachstein 

Rodziny spragnione narciarskich przeżyć korzystają z wielu ofert oszczędnościowych w tym regionie organizującym Mistrzostwa Świata nie tylko w Wielkanoc, ale również przez całą zimę:

Dzięki karcie młodej rodziny rodzice z małymi dziećmi niejeżdżącymi na nartach poniżej 3. roku życia szusują na zmianę po trasach narciarskich z biletem wymiennym na innego członka rodziny (od 1,5 dnia) i dzięki temu mogą opiekować się dzieckiem.

Duże rodziny mogą zaoszczędzić dzięki bonusowi rodzinnemu: od trzeciego dziecka wszyscy pozostali członkowie rodziny (wymagane urzędowe zaświadczenie rodzinne!) poniżej 18. roku życia przy zakupie jednego skipassu dla dorosłych i dwóch skipassów dla dzieci jeżdżą za darmo. Rodziny jeżdżące na nartach oszczędzają w weekend dzięki Junior Weekend Discount. W tym przypadku dzieci i młodzież otrzymują w weekend do 35 procent rabatu od ceny biletu. Jazda na nartach w Styrii to nie tylko przyjemność, ale również oszczędności w rodzinnym budżecie!

Więcej informacji i ofert narciarskich na: www.steiermark.com/pl 

Styria - zimowe atrakcje dla całej rodziny (foto: © Steiermark Tourismus / ikarus.cc) Styria - zimowe atrakcje dla całej rodziny (foto: © Steiermark Tourismus / ikarus.cc)
Sezon zimowy w Styrii, Austria (foto: © Steiermark Tourismus / ikarus.cc) Sezon zimowy w Styrii, Austria (foto: © Steiermark Tourismus / ikarus.cc)
Jazda na nartach w Styrii (foto: © Steiermark Tourismus / photo austria.at) Jazda na nartach w Styrii (foto: © Steiermark Tourismus / photo austria.at)
Szkółki narciarskie, Styria (foto: © Steiermark Tourismus / photo austria.at) Szkółki narciarskie, Styria (foto: © Steiermark Tourismus / photo austria.at)