Skip to main content
umpa

Nowa bielizna termoaktywna Helly Hansen – H1 Pro Lifa

Autor: |
Helly Hansen - bielizna termoaktywna (foto: Vito Alberto Amendolara)
Helly Hansen - bielizna termoaktywna (foto: Vito Alberto Amendolara)

Pochodząca z Norwegii marka Helly Hansen doskonale zna się na bieliżnie termoaktywnej. Skandynawowie wierzą, że to właśnie pierwsza warstwa odzieży jest gwarancją komfortu przy każdej aktywności fizycznej na zewnątrz.

W tym sezonie Helly Hansen wprowadza do kolekcji modele H1 Pro Lifa - bieliznę zaprojektowaną z wykorzystaniem techniki mapowania ludzkiego ciała.

Projektanci  po konsultacjach z z naukowacami i zawodowymi narciarzami wytypowali strategiczne obszary ciała kobiety i mężczyzny, które najszybciej  narażone są na wyziębienie czy przegrzanie. Dr

Wytypowane obszary wyprodukowane są przy użyciu diametralnie różnej przędzy - od naturalnej wełny merynosów po ultranowoczesne włókna Lifa. 

Kark, klatka piersiowa i szyja to miejsca, w których ogrzewać nas będzie wełna,  natomiast w miejscach , gdzie ciało poci się najbardziej - pod pachami  i  wzdłuż kręgosłupa - zastosowano włókna Lifa, które błyskawicznie odprowadzą od ciała każdą wilgoć.

W tej linii dostępne są topy oraz spodnie - również w  wersji  bezszwowej.

Ciąg dalszy pod galerią
Helly Hansen - bielizna termoaktywna (foto: Vito Alberto Amendolara) Helly Hansen - bielizna termoaktywna (foto: Vito Alberto Amendolara)

Helly Hansen - bielizna termoaktywna