Skip to main content
umpa

Narciarze kupują assistance samochodowe tylko na czas wyjazdu

Autor: |
Inseco car assistance
Inseco car assistance

Polscy narciarze i snowboardziści dojeżdżający na zagraniczne stoki własnymi samochodami coraz chętniej kupują ubezpieczenie turystyczne z krótkoterminowym car assistance. Polisa zapewnia beztroski dojazd, pobyt i powrót, a ochrona rozpoczyna się od razu po opłaceniu składki. Z oferty można skorzystać na stronie porównywarki ubezpieczeń Inseco.pl.

Rodzimych narciarzy i snowboardzistów nie trzeba już przekonywać do zakupu ubezpieczenia turystycznego. Sprzedaż polis rośnie z każdym rokiem, także tych z OC, ochroną sprzętu i bagażu. Z takim pakietem Opens external link in new windowubezpieczeń dla narciarzy słabym ogniwem może się jednak okazać sam dojazd własnym samochodem. Nie wszyscy wykupują całoroczne assistance pomocne np. w przypadku awarii na drodze, dlatego serwis Inseco.pl oferuje ten produkt w pakiecie na 15 lub 30 dni.

46 zł za komfort podróży na 15 dni
Krótkoterminowe assistance samochodowe można dokupić do standardowego ubezpieczenia turystycznego z oferty TU Europa. Taki dodatek kosztuje 46 zł na 15 dni i w tym czasie zapewnia pomoc w przypadku awarii, kolizji lub kradzieży pojazdu, polegającą na usprawnieniu pojazdu, holowaniu, wynajęciu samochodu zastępczego, dowozie części, paliwa itd.

Polisa turystyczna drugim kaskiem na stoku
Assistance choćby najlepsze to oczywiście tylko uzupełnienie polisy turystycznej. Dobre Opens external link in new windowubezpieczenie na wyjazd zapewnia m.in. pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu, NNW, ochronę bagażu podróżnego, a także odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC). To ostatnie jest niezwykle ważne, bo chroni osoby trzecie w przypadku, kiedy spowodujemy wypadek na stoku, a taka sytuacja może przydarzyć się nawet doświadczonym amatorom zimowych sportów.

Najłatwiej kupisz online
Polisę na narty można samodzielnie kupić w 5 minut. Wystarczy skorzystać z kalkulatora na stronie Opens external link in new windowInseco.pl, by za darmo otrzymać kalkulację z ostatecznymi wartościami ubezpieczeń. Ceny rozpoczynają się już od 2,60 zł za dzień pobytu.

Inseco car assistance Inseco car assistance