Skip to main content

Kasina Ski & Bike Park rozpoczyna sezon zimowy 2023/2024.

Autor: |
fot. Kasina Ski Bike Park
fot. Kasina Ski Bike Park

Start w czwartek, 30 listopada, godz. 17:00 
 
Kasina startuje i zaprasza narciarzy i snowboardzistów 30 LISTOPADA (czwartek) od godz. 17:00! Jako jedni z pierwszych w Polsce otwieramy tak długą trasę narciarską - 1300 m! 

Sezon rozpoczyna się rekordowo wcześnie dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym, drugi aspekt  to  technologia.  Kasina  może  poszczycić  się  najnowocześniejszymi  rozwiązaniami  w dziedzinie  tworzenia  świeżego  śniegu  i  przygotowania  tras  narciarskich.  

Od  wielu  lat współpracujemy ze światowym liderem w produkcji systemów naśnieżania - Techno Alpin! W tym sezonie przybyło nam aż 15 armatek śnieżnych (JEDNA ZŁOTA)! Nowoczesna technologia to  gwarancja  większej  wydajności,  nasze  armaty  śnieżne  mogą  pracować  w  tzw. temperaturach granicznych. Oznacza to, że wcześniej rozpoczynamy sezon zimowy i później go  kończymy.  Jednocześnie  technologia  ta  pozwala  dbać  o  środowisko  naturalne,  przy produkcji wysokiej jakości świeżego śniegu zużywamy mniej wody i energii elektrycznej. Cały proces sterowany jest za pomocą komputera i precyzyjnej prognozy pogody z naszych stacji meteo. Łącznie w naszym ośrodku pracuje ponad 48 nowoczesnych armat śnieżnych. Zapraszamy na narty do Kasiny Wielkiej, spotkajmy się w Beskidzie Wyspowym!

  Ciąg dalszy pod galerią
  fot. Kasina Ski Bike Park fot. Kasina Ski Bike Park

  Harmonogram pracy: 

  • poniedziałek – piątek: 9.00-21.00 
  • sobota – niedziela: 08:00-21:00 

  Przerwa na ratrakowanie codziennie w godz. 15.00 - 17.00! 
  GASTRONOMIA: 

  • Bistro – codziennie: 9.00-21.00 
  • Karczma – sobota – niedziela: 08:00-21:00 
  • SZKOŁA NARCIARSKA czynna codziennie w godzinach pracy stacji.