Skip to main content

Helly Hansen dziękuje Ratownikom Narciarskim na całym świecie podczas Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego 2023

Autor: |
 (żródło: HH CamMcLeod)
(żródło: HH CamMcLeod)

10 lutego 2023 Helly Hansen po raz drugi bierze udział w celebracji Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego (International Ski Patrol Day). Norweska marka, producent odzieży narciarskiej i outdoorowej zachęca, by tego dnia podziękować wszystkim ratownikom narciarskim za ich zaangażowanie w dbanie o nasze bezpieczeństwo na stokach narciarskich i górskich szlakach. Pamiętajmy o zwykłym geście – pozdrowienie i wspomnienie w social media, aby dać znać ratownikom, że doceniamy i pamiętamy o ich pracy i  misji.

“ To dla nas zaszczyt, że naszą markę wybierają do pracy profesjonaliści, i jesteśmy im ogromnie wdzięczni za ich pracę i misję ochrony ludzkiego zdrowia i bezpieczeństwa na szlakach i stokach narciarskich”- mówi Oliver Flaser, dyrektor kategorii Odzieży dla Służb Ratowniczych w Helly Hansen

„Dziękujemy ratownikom również za to, że dzielą się z nami swoim doświadczeniem z wielogodzinnych misji w terenie tak, aby nasza kolekcja odzieży technicznej rozwijała się, by spełniać ich potrzeby. Podobnie, jak w ubiegłym roku, z dumą wspieramy Światowy Dzień Ratowników Narciarskich i widzimy, że to święto zwraca uwagę na ich pracę.  W ramach naszego wsparcia Helly Hansen przeznacza 5% ze sprzedaży w globalnym sklepie online, oraz w wybranych sklepach detalicznych w dniach 9-11 luty 2023 – na cele fundacji i instytucji, których misją jest wspieranie ratowników narciarskich na całym świecie.

Helly Hansen pragnie przybliżyć nam  specyfikę pracy ratowników narciarskich i udostępnia w swoim oficjalnym serwisie prawdziwe historie zebrane od współpracujących z marką profesjonalistów i doświadczenia z misji ratunkowych. Materiał dostępny tu https://www.hellyhansen.com/ski-patrol

Helly Hansen zachęca wszystkich miłośników sportów zimowych do pozdrawiania Ratowników Narciarskich przez posty z hashtagiem #skipatrolday w Waszych social media. Dajmy wyraz naszej wdzięczności za ich zaangażowanie w nasze bezpieczeństwo i możliwość bezpiecznego cieszenia się pasją!

Więcej informacji na www.hellyhansen.com/ski-patrol

 

Ciąg dalszy pod galerią
 (żródło: HH CamMcLeod) (żródło: HH CamMcLeod)

Profesjonalne stroje dla ratowiników narciarskich to jedna z specjalności Helly Hansen