Skip to main content

Dzieci, młodzież i dziennikarze walczyli o Puchar Wójta na Pilsku

Autor: |
Puchary czekają na zwycięzców (foto: P.B. Narty.pl)
Puchary czekają na zwycięzców (foto: P.B. Narty.pl)

W ubiegłą niedzielę odbyły się na stokach Pilska w Korbielowie odbyły się Amatorskie Zawody Narciarskie o Puchar Wójta dla dzieci i młodzieży w slalomie gigancie, zawodom po raz pierwszy towarzyszyły zmagania dziennikarzy i przedstawiciele mediów z całej Polski.

Na trasie slalomu giganta wytyczonego pomiędzy wyciągiem krzesełkowym należącym do Kompleksu Pilsko – Jontek a koleją linową Baba, ścigali się młodzi zawodnicy z klubów narciarskich oraz dzieci przebywające w Korbielowie na feriach zimowych. W każdej kategorii na zwycięzców czekały dyplomy, medale i okolicznościowe Puchary. Wielką atrakcją dla młodych uczestników było losowanie nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów które odbyło się po ceremonii medalowej.

<content>43787</content>

Zanim jednak na stok wyjechali młodzi zawodnicy, odbyły się wspomniane już zawody dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów. Uczestnicy przy bardzo głośnym dopingu przejechali trasę bez upadków i kontuzji. Zawody dziennikarzy mam nadzieję na trwale wpiszą się w kalendarz imprez branżowych – ja z chęcią wrócę tu za rok.

Ciąg dalszy pod galerią
Puchary czekają na zwycięzców (foto: P.B. Narty.pl) Puchary czekają na zwycięzców (foto: P.B. Narty.pl)

VIDEO: Zawody dzieci i młodzieży

Amatorskie Zawody Narciarskie o Puchar Wójta dla dzieci i młodzieży

VIDEO: Zawody dziennikarzy

Amatorskie Zawody Narciarskie o Puchar Wójta dziennikarzy

Amatorskie Zawody Narciarskie o Puchar Wójta