Skip to main content

Dwa dni jazdy na nartach i grillowania „na śniegu” na wysokości 2000 metrów

W ubiegłym roku organizatorzy Ski & BBQ w ośrodku narciarskim Schlick 2000 w Dolinie Stubai udowodnili, że impreza grillowa sprawdza się również zimą. Kontynuacja wydarzenia będzie zatem łączyć jazdę na nartach z grillowaniem na śniegu przez dwa kolejne dni.

W dniach 9 i 10 marca 2023 r. niemiecki zespół grillowy "GutGlut" ponownie zaserwuje to, co najlepsze z grilla i wędzarni bezpośrednio w restauracji Panorama Restaurant Kreuzjoch na wysokości ponad 2000 metrów nad poziomem morza. Muzyczny akompaniament zapewni DJ Fabian Strickner.

Miłośnicy grillowania powinni zarezerwować sobie weekend od soboty 9 do niedzieli 10 marca 2024 r. na Ski & BBQ w ośrodku narciarskim Schlick 2000 w dolinie Stubai. Podczas drugiej edycji festiwalu kulinarnego przyjemność z jazdy na nartach jest traktowana dosłownie. Przez dwa dni wspaniale przygotowane stoki ośrodka narciarskiego w Fulpmes spotkają się z soczyście marynowanymi daniami z grilla od odnoszącego sukcesy zespołu grillowego GutGlut.

Ciąg dalszy pod galerią

Jeszcze większy i jeszcze smaczniejszy

W 2023 roku mistrzowski zespół grillowy z Niemiec grillował na tle Kalkkögel i przygotował trzy niezwykłe kreacje grillowe. Jednoczesna obsługa kilku grilli kotłowych, grilla gazowego i wędzarni była nie lada wyzwaniem. "Mieliśmy pełne ręce roboty, ponieważ chcieliśmy serwować dania przyrządzone do perfekcji. Myślę, że odnieśliśmy sukces, zwłaszcza gdy pomyślę o zadowolonych twarzach odwiedzających i pustych talerzach" - wspomina szef zespołu Michael Hoffmann pierwszą edycję w zeszłym roku.

Zespół grillowy "GutGlut"

Szef zespołu Michael Hoffmann i jego zespół kucharzy-amatorów z "GutGlut" obchodzą w tym roku 25-lecie istnienia. Są sześciokrotnymi mistrzami Niemiec w grillowaniu, wicemistrzami świata w grillowaniu i mistrzami świata w grillowaniu.