Skip to main content

Paganella - Andalo zaprasza na zawody integracyjne

Autor: |
Paganella szkoły narciarskie dla niepełnosprawnych / paganella.net
Paganella szkoły narciarskie dla niepełnosprawnych / paganella.net

Dolomity, cud natury wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 2009 roku, są dobrem, które naprawdę należy do wszystkich tylko wtedy, gdy cieszy się nim cała społeczność, niezależnie od stopnia sprawności

W ośrodku narciarskim  Dolomiti Paganellazawsze zwracaliśmy uwagę na integrację i promowanie gór dostępnych dla wszystkich.

Zapraszamy na szkolenie i zawody integracyjne na stokach Paganelli

  • Poniedziałek 18 marca (11.00-13.00) narciarstwo alpejskie, rozpoczynamy w Rindole School Camp, a następnie przeniesiemy na stoki narciarskie.

Wydarzenia, jest otwarte dla osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych, możliwe dzięki przygotowaniu i profesjonalizmowi instruktorów szkół narciarskich Paganella, którzy przeszli specjalistyczne kursy, aby móc uczyć również osoby z niepełnosprawnością psychofizyczną.

Paganella oferuje narciarzom niepełnosprawnycm szkoły narciarskie z kursami przygotowanym dla osób o róznym stopniu niepełnosprawności:

Więcej informacji:

Wydarzenia organizowane są we współpracy ze spółdzielnią socjalną GSH, zaangażowaną w oferowanie usług, dzięki którym osoby niepełnosprawne mogą się rozwijać, wyrażać siebie i przezwyciężać niekorzystne sytuacje, oraz ze Sportfund, organizacją non-profit, która od 35 lat angażuje się w promowanie sportu integracyjnego.

Wymagana jest rezerwacja z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, aby umożliwić zaangażowanie odpowiedniej liczby profesjonalistów i zagwarantować wszystkim warunki bezpieczeństwa.

Informacje i rezerwacje: marketing@visitdolomitipaganella.it

Paganella szkoły narciarskie dla niepełnosprawnych / paganella.net Paganella szkoły narciarskie dla niepełnosprawnych / paganella.net