Skip to main content
umpa

Słotwiny Arena otwarcie Sezonu Zimowego 2019/2020!

Autor: |
Słotwiny Arena (foto: Słotwiny Arena)
Słotwiny Arena (foto: Słotwiny Arena)

Jesteśmy gotowi i zaczynamy. Zapraszamy do ośrodka Słotwiny Arena już od piątku – 6 grudnia w godzinach 8.00 - 21.00.

W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom, ruszamy, jako jedni z pierwszych w Polsce, armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi szusami. Czas by oficjalnie otworzyć sezon zimowy!
Od 6 grudnia ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. Dla miłośników sportów zimowych udostępniona zostanie główna nartostrada.

Ten sezon będzie wyjątkowy, bowiem narciarze będą mogli także spacerować po pierwszej w Polsce Wieży widokowej w koronach drzew (www.wiezawidokowa.pl). Warto wspomnieć, że Wieża widokowa to nie jedyna tegoroczna inwestycja. Ośrodek sfinalizował prace przy najnowocześniejszym w Polsce systemie naśnieżania firmy Technoalpin, dzięki czemu stacja w tym sezonie będzie w stanie naśnieżyć swoje trasy 2 razy szybciej, niż w ubiegłym roku.
Zapraszamy także do przedszkola i szkółki narciarskiej dzieci w wieku 3-16 lat na 5-cio dniowe, zorganizowane, grupowe szkolenia narciarskie, które pozwolą im nie tylko podnieść swoje umiejętności lecz także poznać grupę rówieśników i stworzyć z nimi niezapomniane przeżycia zimowe.


Mamy też miłą niespodziankę!

KARNET NA NARTY GRATIS

Wystarczy zarezerwować nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach biorących udział w programie: www.freeskihotele.pl – a karnet na nasz stok jest GRATIS!!! FreeSKI trwa do 20 grudnia i od końca ferii zimowych do momentu zamknięcia wyciągów.
Sezon zapowiada się wspaniale – korzystajcie z pogody narciarskiej.
Nuda się nie uda!

Słotwiny Arena (foto: Słotwiny Arena) Słotwiny Arena (foto: Słotwiny Arena)