Skip to main content
umpa

Przypominamy :) w Południowym Tyrolu już jeździmy na nartach

Autor: |
Ski Center Latemar webcam 30 11 2022
Ski Center Latemar webcam 30 11 2022

Większość z Was wie, tym którzy zapomnieli, przypominamy. W Południowym Tyrolu czynne jest już wiele wyciągów i tras. Kolejne ruszą w najbliższą sobotę 3 12 2022.

Na pograniczu Południowego Tyrolu i Trentino leży jeden z naszych ulubionych regionów narciarskich Ski Center Latemar w skład którego wchodzą Obereggen, Pampeago i Predazzo. Zapraszamy do obejrzenia pięknych porannych panoramek z regionu.

Wspominając o Ski Center Latemar nie możemy zapomnieć o nowościach, które w tym sezonie czekają na narciarzy. Zanim jednak przeczytasz o nowościach zapraszamy Cię do zobaczenia jak dziś o poranku wyglądały stoki w Ski Center latemar.

Co nowego w Ski Center Latemar w sezonie 2022 2023:

  •  Nowy wyciąg krzesełkowy "Campanil",  poprzednik został zastąpiony nowoczesnym wyciągiem krzesełkowym z sześcioma miejscami, aby dwukrotnie szybciej transportować narciarzy i snowboardzistów do stacji górnej. Górna stacja jest jednocześnie początkiem zupełnie nowej niebieskiej trasy zjazdowej "Campanil" o długości 700 metrów.
  •  Kolejną nowością jest nowa trasa zjazdowa "Zanggen II", która dzięki swoim parametrom: długość 700 metrów, średnia szerokość 30 metrów i średnie nachylenie 30 procent (maks 44%), zapewni dobre warunki treningowe dla sportowców i frajdę amatorom
  •  Wreszcie nowa chata górska "In.Treska", mała  chata górska z fantastycznym widokiem.

 

Ski Center Latemar webcam 30 11 2022 Ski Center Latemar webcam 30 11 2022