Skip to main content

Przedstawiamy nowy model obuwia Helly Hansen Roamfree HT

Autor: |
Helly Hansen buty Roamfree HT Hiker  / HH
Helly Hansen buty Roamfree HT Hiker / HH

Nowy model obuwia Helly Hansen Roamfree HT: nieprzerwany komfort i wydajność podczas górskich wędrówek

Od 1887, Helly Hansen pozostaje marką, której ufają profesjonaliści, dostarczając wydajny sprzęt, który pomaga ludziom bezpiecznie czuć radość z życia w terenie. Marka z siedzibą w Norwegii czerpie inspirację od górskich profesjonalistów, a także z otaczającego ją środowiska, aby opracować ofertę od stóp do głów, która zapewnia zaufanie do sprzętu podczas spędzania długich dni na świeżym powietrzu. Tej wiosny 2024 Helly Hansen rozszerza swoją kolekcję obuwia turystycznego o trwałe i wodoodporne, a jednocześnie bardzo komfortowe i zaprojektowane w minimalistycznym, skandynawskim stylu buty Roamfree HT Hiker.

Roamfree HT Hiker dla mężczyzn i kobiet to sprawdzone dopasowanie, wygoda i wydajność. Ten model prezentuje nową, lekką, bezszwową konstrukcję jako ochronę przed błotem. Buty wykorzystują technologię z innowacyjnymi materiałami pochodzącymi z recyklingu, aby zwiększyć trwałość i ochronę bez dodatkowego obciążenia.

Ciąg dalszy pod galerią
Helly Hansen buty Roamfree HT Hiker  / HH Helly Hansen buty Roamfree HT Hiker / HH

Idealne na wędrówki o różnych poziomach trudności terenu i na różne dystanse, oba modele prezentują funkcje:

  • W tym modelu zastosowano w podeszwie unikalną kombinację dwóch wariantów EVA: performance EVA daje stabilizację i ochronę poraz super lightweight w górnej części buta – dla większego komfortu i miękkości na długich wędrówkach.
  • Wielokierunkowy system trakcji podeszwy zewnętrznej, w tym technologia HH® Surround-Grip zapewniająca przyczepność pod każdym kątem kontaktu z podłożem, wraz z technologią Helly Hansen Tough-Wear zastosowaną w najbardziej narażonych obszarach oraz mieszanką gumy HH® Max-Grip zapewnia doskonałą przyczepność.
  • Dodatkowy element utrzymujący w części śródstopia dla zapewnienia sztywności i dodatkowej ochrony przed nierównym i skalistym terenem.  
  • Wodoodporna konstrukcja z wodoodporną/oddychającą membraną HELLY TECH® firmy Helly Hansen, wraz z materiałami poddanymi obróbce hydrofobowej, zapewniają ochronę przed deszczem i błotem.  

“Jako partner i dostawca sprzętu dla zespołów poszukiwawczo-ratowniczych na całym świecie, chcieliśmy stworzyć nowy but turystyczny, który zapewniłby wszystkie niezbędne cechy wydajności i komfortu niezbędne podczas długich dni na szlaku”powiedział Louise Hurtel, kierownik projektu ds. obuwia. “Roamfree ma bardziej opływowy, stonowany wygląd, który estetycznie podoba się wszystkim, a jednocześnie zawiera te same zaawansowane  funkcje techniczne i lekką, elastyczną konstrukcję, której ludzie oczekują od Helly Hansen.

Kolorystyka butów HH Roamfree HT Hiker.