Skip to main content

Poznaj Charlotte, najmłodszą instruktorkę narciarstwa w Austrii

Autor: |
Charlotte, najmłodszą instruktorkę narciarstwa w Austrii / fot. Lena Ehrenhofer SOVISO
Charlotte, najmłodszą instruktorkę narciarstwa w Austrii / fot. Lena Ehrenhofer SOVISO

Najmłodsza instruktorka narciarstwa w Austrii: trzyletnia Charlotte gwiazdą TikToka

Mówi się, że w Austrii niektóre dzieci potrafią jeździć na nartach, zanim nauczą się chodzić. Österreich Werbung (w Polsce – Narodowe Biuro Promocji Austrii) odwołuje się do tego stereotypu i bohaterką nowej kampanii w mediach społecznościowych uczyniło trzyletnią Charlotte. Jako „najmłodsza instruktorka narciarstwa w Austrii”, uczy dorosłych jazdy na nartach i z 50 milionami wyświetleń odnosi ogromny sukces na TikToku i Instagramie.

W samą porę na kolejną odsłonę sezonu zimowego Österreich Werbung rozpoczęła niezwykłą kampanię w mediach społecznościowych. Bohaterką jest trzyletnia Charlotte, znana jako „najmłodsza instruktorka narciarstwa w Austrii„. W ponad 15 krótkich filmikach zdradza tajniki  jazdy na nartach i nie tylko.

„Dzięki tej serii chcemy z przymrużeniem oka pokazać, co sprawia, że zima w Austrii jest tak wyjątkowa. Wspólne spędzanie czasu z rodziną, zabawa na śniegu, rozkoszowanie się kulinarnymi specjałami w górskim schronisku... Charlotte jest autentyczna i przekazuje treści z ogromnym wdziękiem! Fakt, że nasze trzylatki jeżdżą już na nartach, dodatkowo podkreśla kompetencje Austrii w kwestii zimowego wypoczynku” – mówi Astrid Steharnig-Staudinger, dyrektor zarządzająca Österreich Werbung.

50 milionów wyświetleń na TikToku i Instagramie

Raz Charlotte prowadzi grupę dorosłych jadąc pługiem, czasem udziela wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, a innym razem widzimy ją zatrzymującą się na przerwę – bo obowiązkowe Germknödel w schronisku są po prostu częścią idealnego dnia na nartach. Kampania w mediach społecznościowych prowadzona będzie na TikToku i Instagramie w szczególności w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Pols, Holandii, Belgii, Szwecji i Danii.

Od rozpoczęcia kampanii w połowie stycznia 2024 r. filmy miały 29 milionów wyświetleń na TikToku i 21 milionów wyświetleń na Instagramie (stan na koniec stycznia). Kampanię zrealizowała firma Österreich Werbung wspólnie z agencją Wien Nord Serviceplan we współpracy z agencją Hong.

Wszystkie filmy z Charlotte są dostępne na oficjalnym kanale TikTok  lub koncie na Instagramie .

Ciąg dalszy pod galerią
Charlotte, najmłodszą instruktorkę narciarstwa w Austrii / fot. Lena Ehrenhofer SOVISO Charlotte, najmłodszą instruktorkę narciarstwa w Austrii / fot. Lena Ehrenhofer SOVISO

A oto najlepsze chwile Charlotte (120'') - video