Skip to main content

Przed nami kolejny weekend pełen narciarskich emocji

Autor: |
Ćwiczenia przed zawodami (foto: delikatesyfilmowe.pl)
Ćwiczenia przed zawodami (foto: delikatesyfilmowe.pl)

TAURON Bachleda Ski zaprasza do udziału w imprezach narciarskich w Kluszkowcach, Istebnej i Szczawnicy.

Przedłużony narciarski weekend rozpocznie się już jutro kolejną edycją studenckich zawodów AZS Winter Cup, które tym razem zagoszczą w Kluszkowcach. Będzie to już druga impreza tego cyklu w tym sezonie. Na górze Wdżar najlepsi okazali się Anna Berezik oraz Jakub Ilewicz. W piątek dowiemy się kto tym razem sięgnie po cenne punkty klasyfikacji generalnej, czym przybliży się do zdobycia nagrody głównej – samochodu osobowego.

Do kolejnych zawodów przygotowują się też narciarze startujący w eliminacjach Mistrzostw Polski Amatorów. Już jutro zmierzą się na trasie slalomu giganta ustawionej na stoku w stacji narciarskiej Złoty Groń w Istebnej. Tak jak w czasie każdej edycji, zawodnicy zostaną sklasyfikowani w ośmiu kategoriach wiekowych z podziałem na grupy kobiet i mężczyzn. Impreza ta będzie niepowtarzalną okazją do sprawdzenia swoich sił w rywalizacji z doświadczonymi już narciarzami oraz świetnej zabawy w towarzystwie sympatyków tego sportu.W ten piątek startuje również czwarty weekend Projektu Zima stacji telewizyjnej TVN. Na stoku Palenica w Szczawnicy na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, w tym konkursy z cennymi nagrodami. Oprócz różnego rodzaju zabaw dla dzieci i dorosłych będzie też można przetestować najnowszy sprzęt narciarski czy sprawdzić swoje siły na trasie slalomu giganta.

<content>19112</content>

Impreza potrwa do niedzieli, a ci którym nie uda się dotrzeć do Szczawnicy będą mogli śledzić wydarzenia na stoku w programach stacji TVN.

Więcej informacji odnośnie projektu TAURON Bachleda Ski znaleźć można na Opens external link in new windowstronie internetowej oraz na Opens external link in new windowprofilu na facebooku.

Ćwiczenia przed zawodami (foto: delikatesyfilmowe.pl) Ćwiczenia przed zawodami (foto: delikatesyfilmowe.pl)
Podczas zawodów (foto: delikatesyfilmowe.pl) Podczas zawodów (foto: delikatesyfilmowe.pl)
Na trasie (foto: delikatesyfilmowe.pl) Na trasie (foto: delikatesyfilmowe.pl)