Skip to main content
umpa

#NEVERGIVEUP – G-SHOCK specjalnie dla Polski! - KONKURS

Autor: |

Nie zgniecie go ciężarówka, wytrzyma upadek z wysokości, przetrwa siłę głębin. Co jeszcze chcesz wiedzieć o zegarku G-SHOCK? Teraz masz wyjątkową możliwość zadać pytanie samemu Twórcy marki. Przejdź do formularza zgłoszeniowego, zadaj pytanie i weź udział w zabawie! Kikuo Ibe czeka na Twoje zgłoszenie! Najciekawsze z pytań nagrodzi kultowymi zegarkami DW-5600 ze swoim autografem!

Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i siły. Zrodziły się z wielkiej pasji i determinacji – by ochronić precyzyjny i niezwykle delikatny mechanizm zegarka tak, aby mógł pokonać żywioły i towarzyszyć człowiekowi w ekstremalnych sytuacjach.

Zanim narodził się G-SHOCK – zegarki nie znały mocy.  Na każdy zegarek trzeba było bardzo uważać – mechanizm bał się piachu, brudu, wody czy wstrząsów, nie był przystosowany do używania w terenie, podczas pracy czy uprawiania sportów. W taki sposób młody inżynier Casio, Kikuo Ibe - stracił zegarek, który dostał od ojca, prezent nie wytrzymał upadku na ziemię.

Wtedy narodziła się w nim idea  prawdziwej rewolucji. W 1983 roku, w Tokio, ambitny Kikuo Ibe po wielu latach prób i testów wynalazł unikalny system ochrony, który z wrażliwego mechanizmu uczynił nieustraszonego i pełnego mocy giganta – stworzył pierwszy wytrzymały model zegarka G-SHOCK DW-5600.

#nevergiveup – to idea, która towarzyszyła Twórcy G-SHOCK i jest z marką do dziś.

 

Specjalnie dla Polski japońska marka organizuje projekt, w którym można będzie zadać pytanie samemu twórcy kultowego zegarka!

Zadając pytanie bierzemy udział w konkursie gdzie do wygrania kultowe zegarki z autografem twórcy G-SHOCKa !!!!

 

Konkurs trwa od 19.02.2021 do 5.03.2021.

Konkurs: https://www.zibi.pl/g-shock/konkurs/