Skip to main content

LOT wprowadza sezonowe loty do Innsbrucka z Warszawy - na narty w 90 minut!

Autor: |
Rodzinne narty w Schlick2000 /fot. Schlick2000 Andre Schoenherr
Rodzinne narty w Schlick2000 /fot. Schlick2000 Andre Schoenherr

Stolica Tyrolu w zaledwie 90 minut lotu! Od listopada latamy z Warszawy do Innsbrucka LOTem? Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły wprowadzenie nowego połączenia lotniczego do stolicy Tyrolu, Innsbrucka. Nowe połączenie będzie wygodną opcją dla miłośników austriackiego świata sportów zimowych! Sezonowe loty z Warszawy będą dostępne od 29 listopada bieżącego roku, aż do marca 2025r. Czas przelotu wyniesie około 1,5 godziny, gwarantując pasażerom widok na zaśnieżone szczyty Alp już z lotniska w Innsbrucku.

Do tej pory podróż do austriackiego Tyrolu wymagała przesiadek. Dzięki nowym połączeniom PLL LOT, narciarze mają będą mogli teraz polecieć bezpośrednio z Warszawy do Innsbrucka, ciesząc się świetnymi warunkami narciarskimi i licznymi atrakcjami turystycznymi.

  • Sezonowe loty z Warszawy będą dostępne od 29 listopada bieżącego roku, aż do marca 2025r

Innsbruck to miasto studenckie, które wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, przepiękną starówką i kolejką linową, która bezpośrednio zabiera nas z centrum miasta na wyciągi narciarskie.

W Tyrolu, po około godzinnej podroży pociągiem z Innsbrucka znajdują się niezliczone ośrodki narciarskie, zarówno w dolinach, jak i na pięciu tyrolskich lodowcach.

Szybko i wygodnie dojedziemy do ulubionych tyrolskich ośrodków narciarskich w Zillertal, Hintertux, Ischgl, Kitzbuhel czy Stubai. Dzięki dobrze przemyślanym połączeniom kolejowym i autobusowym podróżowanie jest wygodne, szczególnie dla miłośników sportów zimowych, który mogą skorzystać ze specjalnych miejsc bagażowych na narty i snowboardy. Podróżnicy, którzy posiadają wykupiony Skipass, mogą korzystać z darmowych przejazdów pozostałymi środkami transportu po austriackim Tyrolu.

Rodzinne narty w Schlick2000 /fot. Schlick2000 Andre Schoenherr Rodzinne narty w Schlick2000 /fot. Schlick2000 Andre Schoenherr