Skip to main content

Bryan Adams, Sting i Simply Red otworzą sezon zimowy w Schladming-Dachstein

Bryan Adams, Sting i Simply Red otworzą sezon zimowy w Schladming-Dachstein / fot.Harald Steiner
Bryan Adams, Sting i Simply Red otworzą sezon zimowy w Schladming-Dachstein / fot.Harald Steiner

Region wypoczynkowy Schladming-Dachstein i promotor koncertów Klaus Leutgeb chcą wyznaczyć nowe standardy podczas otwarcia sezonu narciarskiego, które odbędzie się od piątku 6 do niedzieli 8 grudnia 2024 roku.

Region Schladming-Dachstein rozpoczyna tegoroczny sezon zimowy z trzema międzynarodowymi gwiazdami i po raz kolejny stanie się głównym miejscem wydarzeń dla 45 000 gości. Bryan Adams, Sting i Simply Red to światowe gwiazdy, które po Robbie Williamsie w zeszłym roku, stworzą wspaniałą atmosferę w Schladming. Cała trójka nigdy wcześniej nie występowała razem na scenie, nawet w następujących po sobie dniach, jak to będzie miało miejsce w grudniu. Bryan Adams otworzy serię koncertów w piątek, 6 grudnia. Wykona swoje hity, a także piosenki z nowego albumu, który napisał podczas pandemii. Sting wykona następnie kilka swoich hitów ze swoim nowym zespołem w sobotę 7 grudnia. Mick Hucknall z Simply Red świętuje 40-lecie kariery scenicznej i wyruszy w trasę koncertową. Fani będą mogli poczuć jej przedsmak 8 grudnia w Schladming.

Po raz pierwszy w historii trzy międzynarodowe gwiazdy otworzą sezon zimowy w Schladming w trzy kolejne dni. Region wypoczynkowy Schladming-Dachstein, 4-Mountain Ski Area z czterema górami Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm oraz promotor koncertów Klaus Leutgeb chcą wyznaczyć nowe standardy dzięki Ski Opening - The Grand Festival. Goście regionu wypoczynkowego Schladming-Dachstein mogą cieszyć się ponad 230 kilometrami doskonale przygotowanych stoków na dziewięciu górach narciarskich. 77 ultranowoczesnych kolejek linowych i wyciągów narciarskich, a także ponad 100 schronisk narciarskich uzupełniają zakres udogodnień. Sercem tego wszystkiego jest 4-górski teren narciarski Schladming, największy połączony teren narciarski w regionie, oferujący 123 kilometry nieprzerwanej, połączonej przyjemności z jazdy na nartach.

Specjalne pakiety obejmujące bilety i zakwaterowanie w regionie są dostępne bezpośrednio w Schladming-Dachstein: www.schladming-dachstein.at/skiopening

Bryan Adams, Sting i Simply Red otworzą sezon zimowy w Schladming-Dachstein / fot.Harald Steiner Bryan Adams, Sting i Simply Red otworzą sezon zimowy w Schladming-Dachstein / fot.Harald Steiner