Skip to main content

adidas – marka z dziesiątkami lat tradycji

Autor: |

Trudno szukać kogoś, kto nie zna marki adidas. Jeden z największych producentów odzieży sportowej na świecie działa nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat oferując doskonałej jakości produkty. Firma bezsprzecznie kojarzona jest ze stadionami, halami sportowymi i profesjonalnym współzawodnictwem, ale czy równie mocno kojarzona jest z outdoorem?

adidas TERREX dla wymagających turystów

Niemiecka marka posiada wyjątkowo rozbudowane portfolio produktów. Wiele osób może jednak nie zdawać sobie sprawy z istnienia kolekcji adidas TERREX, która z roku na roku zdobywa coraz to większą popularność. W kolekcji TERREX z powodzeniem znajdziemy odzież i obuwie do wielu górskich dyscyplin, takich jak turystyka piesza, bieganie, czy skituring.

Bez względu na to czy szlaki pokonujecie pieszo, biegiem, czy na nartach skiturowych z pewnością docenicie najbardziej zaawansowane rozwiązania, jakie wykorzystuje marka adidas. Odzież i obuwie membranowe to techniczne rozwiązania, które pozwalają na sprawny transport wilgoci powstałej podczas wysiłku. Mikroporowata konstrukcja membran pozwala również na maksymalną ochronę przed opadami deszczu, śniegu i wiatrem.

Odzież i akcesoria narciarskie adidas TERREX

Marka jak wspominaliśmy wcześniej, posiada wyjątkowo szerokie portfolio produktów. Na szczególną uwagę zasługuje odzież do uprawiania skituringu. Techniczne materiały połączono z nowoczesnym wzornictwem, które wyróżnia kolekcję marki na tle konkurencji. Firma stawia nie tylko na wysoką jakość wykonania i nowoczesną technologię, ale również na komfort podczas uprawiania sportu.

Dzięki temu tkaniny cechują się odpowiednią elastycznością, a dopasowane kroje nie krępują nawet najbardziej dynamicznych ruchów. Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że nasze ciało chronione jest zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzaniem organizmu. adidas ma w swojej kolekcji również funkcjonalne akcesoria, które świetnie sprawdzą się podczas każdej tury.

Buty adidas TERREX – komfort i wsparcie

Produktami cieszącymi się szczególnym uznaniem wśród użytkowników z pewnością są buty adidas TERREX. Niemiecki producent już od wielu lat rozwija swoje projekty i serie Swift oraz AX. Połączenie wytrzymałych materiałów, strategicznie rozmieszczonych wzmocnień i nowoczesnej technologii sprawia, że obuwie TERREX świetnie sprawdza się w terenie.

Firma stawia na współpracę z najlepszymi podwykonawcami technologicznymi. Zaawansowane membrany wodoodporne pochodzą więc od GORE-TEX®, a mieszanki gum potrzebne do zachowania maksymalnej trakcji od słynnego producenta opon Continental. Wiele autorskich rozwiązań zapewnia dodatkową stabilność podczas marszu czy biegu. Produkty z kolekcji adidas TERREX dostępne są w najlepszych sklepach turystycznych, zapewniających niezwykle bogaty asortyment.

Artykuł sponsorowany