Skip to main content

Słowacja: Jeszcze tylko dwa tygodnie będą trwały promocje na skipassy na Słowacji.

Autor: |
Jasna trasa Biela Put (foto: Narty.pl)
Jasna trasa Biela Put (foto: Narty.pl)

Promocje na skipassy trwają tylko do 21 grudnia. Narciarze, którzy przed tą datą kupią skipassy mogą zaoszczędzić nawet 60 euro na 10-dniowym karnecie. Karnety obowiązują w siedmiu ośrodkach narciarskich i aquaparku Tatralandia.

Bilety są imienne i aby je zakupić poza dokumentem tożsamości trzeba mieć zdjęcie. Wejściówki po promocyjnych cenach można zakupić online na skipass.jasna.sk, w sieci Ticketportal lub w ośrodkach TMR.

Wystarczy kupić jeden wspólny skipass, by poszaleć na nartach w siedmiu najlepszych ośrodkach na Słowacji i w aquaparku Tatralandia - mówi Katarina Sarafinova, dyrektor komunikacji i PR.. Ofertę skierowaliśmy do wszystkich, którzy wcześniej planują urlopy. Karnety można wykorzystać przez cały sezon zimowy.

Teraz karnet dla dorosłej osoby na 10 dni kosztuje 260 euro, a w sezonie (po 21 grudnia) będzie kosztował 320 euro; seniorzy i juniorzy na takim samym karnecie mogą oszczędzić 48 euro, a dzieci 42 euro.

Podobne oszczędności można zrobić na skipassach na 15-dniowych oraz cało sezonowych. Trzeba przy takich zakupach pamiętać, że skipass jest imienny i nie można go sprzedać.

<content>19112</content>

Specjalne karnety na ten sezon obowiązują we wszystkich ośrodkach TMR: na północnym i południowym stokach Chopoku, w Tatranskiej Lomnicy, Štrbskim Pleso, Starým Smokovcu oraz w Śnieżnym Parku Donovaly, w Vekiej Raczy, Oščadnicy, Malinô Brdo we Vratnej oraz w Tatralandii.

Jak co roku Słowacy przygotowali też bezpłatne wejścia dla dzieci poniżej 6 roku życia. Młodzi narciarze w wieku 6-12 i seniorzy powyżej 60 r. życia mają korzystne zniżki. Podobnie rabaty przewidziano dla nastolatków do 17 roku życia oraz posiadaczy kart Euro 26.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Opens external link in new windowhttp://www.jasna.sk/cenniki/skipassy/slovakia-super-skipass/pl/zima/

Jasna trasa Biela Put (foto: Narty.pl) Jasna trasa Biela Put (foto: Narty.pl)