Sezon narciarski na Słowacji startuje w piątek 03.12.2010

Zverovka
Słowackie ośrodki narciarskie na ten dzień wprowadzają specjalne promocje:
W ośrodku narciarskim Zverovka - Spalona Dolina będzie jazda na nartach w piątek w godzinach 11.00 – 16.00 GRATIS!!!
Ośrodki narciarskie Jasna Niskie Tatry, Strbskie Pleso, Donovaly, Tatrzańska Łomnica i Bachledowa Dolina na piątek wprowadzają specjalny całodniowy skipass w cenie 1 EURO.
W kolejnych dniach, w wyżej podanych ośrodkach, będą obowiązywały ceny według cennika podanego na stronach internetowych www.jasna.sk, www.vt.sk, www.parksnow.sk, www.skibachledova.sk, www.tatrawestsro.sk
W sobotę 4.12. rusza także sezon narciarski we Vratnej Małej Fatrze - www.vratna.sk. Ceny skipassów podane na stronie www.vratna.sk







![TYDZIEŃ TANIEGO SZUSOWANIA: Jak oszukać inflację i jeździć na nartach tanio? [ZAPOWIEDŹ CYKLU] TYDZIEŃ TANIEGO SZUSOWANIA: Jak oszukać inflację i jeździć na nartach tanio? [ZAPOWIEDŹ CYKLU]](/fileadmin/_processed_/e/b/csm_zajawka_ffc67a4049.png)

