Skip to main content

Poznaj markę Wed’ze

Autor: |

Marka Wed`ze jest noszona przez zespół pasjonatów, narciarzy i snowboardzistów. Tworzy ona pragnienie uprawiania sportów zimowych. Projektanci, szefowie produktu oraz inżynierowie Team Wed`ze pracując w sercu Alp, w mitycznej dolinie, położonej u stóp Mont Blanc, wspólnie obmyślają i projektują wydajne wyposażenie, dzięki któremu przyjemność z jazdy po śniegu staje się dostępna dla każdego sportowca, od amatorów po pasjonatów.

„Ślizgać się, ześlizgiwać się, skakać” – takie jest znaczenie Wed`ze w dialekcie sabaudzkim. Jest to barwne wyrażenie określające stan ducha: prosty, spontaniczny i pełen energii. Od narciarstwa zjazdowego przez freestyle do freeride`u filozofia Wed`ze zachęca każdego do swobodnego wyruszenia ku odkrywaniu całej gamy wrażeń z jazdy, bez względu na poziom i preferowany styl.

Wed`ze - jako projektant sprzętu, odzieży i akcesoriów - wyposaża adeptówsportów zimowych od stóp do głów, zapewniając w ten sposób bezpieczną jazdę nakierowaną na przyjemność.

Zaprojektowane we Francuskich Alpach
Do każdego projektu marka przypisuje zespół projektowy: inżyniera, projektanta i szefa produktu. To trio, nasiąknięte kulturą jazdy na nartach i snowboardzie, po ulokowaniu się u stóp Mont Blanc, obmyśla i opracowuje innowacyjne projekty, które mają za zadanie odpowiedzieć na potrzeby wyrażone w danym regionie. Następnie zespół skupia się na kompetencjach i strukturach operacyjnych wymaganych do przeprowadzenia konkretyzacji prototypów oraz do zatwierdzenia używania ich w terenie. Wed`ze opierając się na ekspertyzie swojego centrum badań i rozwoju, działa na rzecz bezpieczeństwa, komfortu oraz zadowolenia sportowców. Podczas opracowywania projektów przechodzimy przez pięć istotnych etapów: obserwowanie, rozumienie, obmyślanie, eksperymentowanie i weryfikowanie.

Narty dla każdego
Jazda na nartach jest magicznym sportem, który może dostarczać wielu wrażeń oraz okazji do wpadania w zachwyt.

Dziel tę pasję z nami! Sposobów jazdy na nartach jest tyle, ilu jest narciarzy. Wszystkie style jazdy podzieliliśmy na 4 kategorie:

 • CRUISING
  „Jeżdżę dla przyjemności odkrywania terenów narciarskich na stacji, na trasie i przy krawędzi trasy”
  .
 • SPEED
  „Jeżdżę na wszystkich trasach, poszukując wrażeń płynących z szybkiej jazdy oraz przyjemności z poskramiania drogi”
  .
 • FREERIDE
  „Jeżdżę poza trasą, by unosić się na puchu, oraz dla przyjemności pozostawiania za sobą śladu”
  .
 • FREESTYLE
  „Jeżdżę w snowparkach lub na trasie, aby mieć przyjemność z pokazywania moich skoków i trików”
  .
Ciąg dalszy pod galerią

Produkty dostępne są wyłącznie w DECATHLON