Skip to main content

Pokaż zdjęcie i wygraj narty LUSTI. Konkurs fotograficzny

Autor: |
źródło: Lusti-Polska
źródło: Lusti-Polska

Ruszył ogólnopolski konkurs fotograficzny, w którym za jedno zdjęcie nawiązujące tematyką do narciarstwa możesz wygrać nowe narty LUSTI z wiązaniami.

Przecież każdy narciarz ma własną galerię zdjęć ze swoich wojaży. Nie ważne czy zdjęcie zostało wykonane w Beskidach, Tatrach, Alpach czy Pirenejach, liczy się pomysł, walory estetyczne i motyw przewodni czyli narciarstwo. Któremu narciarzowi nie przydadzą się nowe przez nikogo nie używane narty na zbliżający się wielkimi krokami sezon zimowy. Teraz każdy z nas ma szanse spełnić marzenie o nowych nartach. Wystarczy tylko wejść na stronę konkursu Opens external link in new windowhttp://konkurs.lusti-polska.pl/, zarejestrować się i podzielić ze wszystkimi zdjęciem swojego autorstwa i dać sobie szanse na wygranie nowych narty LUSTI z wiązaniami marki VIST wraz z płytą.

Główną nagrodą są wspomniane narty LUSTI najwyższy model RT z wiązaniami marki VIST wraz z płytą, gotowe do sezonu. Marka LUSTI jest ceniona od lat w swoim rodzimym kraju czyli w Czechach. Od zeszłego sezonu mamy tą markę w Polsce. Na stronie Opens external link in new windowhttp://lusti-polska.pl/ można zapoznać się z całą charakterystyką i kolekcją sprzętu. To co wyróżnia tą markę na tle większości innych marek, to produkcja „hand made” oraz drewniane rdzenie stosowane we wszystkich modelach począwszy od topowych RT, a skończywszy na juniorskich. Ich konstrukcja oraz komponenty użyte do produkcji sprawiają, że narty LUSTI są wytrzymałe i dają wiele frajdy narciarzom.

Symboliczną datą zakończenia konkursu jest 6 grudnia 2013 roku (Mikołajki). Kto nie chciałby dostać od Mikołaja nowych nart tuż przed sezonem?

Jurorami konkursu są internauci. To oni rozstrzygną, które zdjęcie jest według nich najlepsze i powinno wygrać konkurs.

<content>19112</content>

Nawet jeśli nie wygrasz konkursu, w prosty sposób możesz zdobyć 15% rabat na zakup nart LUSTI. Wystarczy tylko „polubić” fanpage Opens external link in new windowhttps://www.facebook.com/lustipolska i zrobić zakupy na naszej stronie.

Zwiększ swoje szanse na otrzymanie największej ilości głosów na swoje zdjęcie, zarejestruj się już dzisiaj na Opens external link in new windowhttp://konkurs.lusti-polska.pl/  a 6 grudnia to może właśnie do Ciebie Mikołaj przyniesie narty.

Ciąg dalszy pod galerią
źródło: Lusti-Polska źródło: Lusti-Polska
źródło: Lusti-Polska źródło: Lusti-Polska

SPONSORZY:

PATRONI MEDIALNI: