Skip to main content
umpa

Otwarcie sezonu narciarskiego w Czarna Góra Resort - 2021- 2022

Autor: |
Czarna Góra Resort
Czarna Góra Resort

W najbliższą sobotę, 4.grudnia rusza sezon narciarski w ośrodku Czarna Góra. Na razie  będzie działał przez cały weekend w godzinach 9:00-16:00.

Każdy narciarz lub snowboardzista przebrany w sobotę za Świętego Mikołaja kupi w tym czasie karnet za symboliczną złotówkę.

Dla narciarzy dostępna będzie kolej Efka, Kolej Luxtorpeda będzie działała w tych samych godzinach dla turystów pieszych.

Oprócz karnetu za złotówkę dla przebranych w sobotę w strój Św. Mikołaja każdy będzie poczęstowany w obiektach gastronomicznych rozgrzewającym napojem (gorąca czekolada, lemoniada lub grzaniec. Dodatkowo dla wszystkich będą do kupienia karnety narciarskie w rabatem -30% (stacjonarnie w kasach ośrodka)

Ośrodek Czarna Góraj to jedna z najlepszych dolnośląskich stacji zimowych. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest piętnaście tras, w tym jedna dojazdowa i pięć polan narciarskich, o łącznej długości ponad 14 kilometrów. Cztery stoki mają długość powyżej 1000 metrów, a najdłuższy z nich ciągnie się przez niemal 1700 metrów. Część z tras posiada homologacje FIS.

W Czarna Góra Resort znakomicie odnajdą się narciarze i snowboardziści o różnym stopniu zaawansowania. W skład naszej rozbudowanej infrastruktury wchodzą zarówno łagodnie nachylone stoki – idealne do nauki jazdy dla początkujących, jak i czarna trasa A, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej doświadczonych miłośnikach sportów zimowych. 

Na Czarnej Górze również zbudowano infrastrukturę narciarską i gastronomiczną, apartamenty, niczym we francuskich stacjach narciarskich, stoją tuż przy stokach. Dużym atutem stacji są ogromne, bezpłatne parkingi.

Czarna Góra Resort Czarna Góra Resort

  • redaktor - narty i podróże Jarek Kałucki