Skip to main content
umpa

Narty i koncerty z WinterEvent – idealny pomysł na ferie

Autor: |
(fot. winterevent.pl)
(fot. winterevent.pl)

Okres zimowy zbliża się wielkimi krokami. Każdy pasjonat narciarstwa doskonale wie, że będzie to czas wzmożonej aktywności. Jednym z ciekawszych pomysłów na sportowo-wypoczynkowy wyjazd w najbliższych miesiącach są wycieczki na narty i snowboard z WinterEvent. W ten sposób możesz spędzić ferie, nie tylko uprawiając sporty zimowe, ale również bawiąc się na polskim koncercie zorganizowanym na samym szczycie Alp oraz korzystając z wielu innych, wyjątkowych wydarzeniach.

Oferta firmy WinterEvent na nadchodzącą zimę to prawdziwa gratka dla zapalonych narciarzy, osób szukających wycieczek dla aktywnych, oraz dla rodzin z dziećmi. Jeżeli zależy ci na sportowym wypoczynku, ale jednocześnie chcesz przeżyć coś wyjątkowego, z pewnością znajdziesz tutaj opcję dla siebie. Z biegiem lat, biuro podróży WinterEvent wyniosło wyjazdy na narty na zupełnie inny poziom. Poza szusowaniem po stoku uczestnicy mogą wziąć udział w wielu innych atrakcjach. Jedną z najciekawszych jest bez wątpienia Polish Days & WinterEvent Festiwal, czyli koncerty na samym szczycie Alp. Na scenie postawionej w parku narodowym, na wysokości ponad 2000 metrów, występują najlepsi DJ-e, oraz popularni polscy artyści, m.in. Grzegorz Hyży, Kamil Bednarek, czy Cleo. Na pierwszej edycji w 2017 roku pojawiło się 8000 turystów, za to w roku 2018 frekwencja wyniosła już ponad 11 000 osób.

Polish-Days & WinterEvent Festiwal to wyjazd, który bardzo szybko zdobył popularność wśród polskich pasjonatów i amatorów narciarstwa. Gwarancją sukcesu tego eventu jest nie tylko dobra organizacja i połączenie zagranicznego wyjazdu z dużą imprezą, ale przede wszystkim piękna lokalizacja. Całość odbywa się Val di Sole – górskiej dolinie słońca, w której panują idealne warunki narciarskie. W 2019 roku będziemy mogli pojechać z WinterEvent już nie tylko do słonecznej Italii, ale również w cztery inne miejsca, gdzie też odbędą się duże festiwale, m.in. Les Orres we Francji i Veysonnaz-Nandaz Szwajcarii.

Ciąg dalszy pod galerią
(fot. winterevent.pl) (fot. winterevent.pl)

Zasadnicza sprawa: cena. Czy taki wyjazd to duży wydatek? 

Oczywiście najważniejszą kwestią jest w tym przypadku cena. Wydawałoby się, że taka wycieczka musi sporo kosztować. Jednak pomimo wielu atrakcji, cena w WinterEvent jest zdecydowanie niższa niż w przypadku standardowych wyjazdów z innymi  biurami podróży. Koszt wyjazdu do Val di Sole zaczyna się już od 999 zł od osoby. W tej cenie otrzymujemy cały pakiet udogodnień: zakwaterowanie bezpośrednio na stoku, skipass, opłaty za wyciągi, transport autokarem de lux, wstęp na wszystkie eventy, a także transport na miejscu. Bardziej wymagający mogą skorzystać z opcji zakwaterowania w luksusowych hotelach z basenami, saunami i strefą spa już od 1699 zł za tydzień.

Skąd tak atrakcyjne warunki finansowe? Firma ABC-Holiday.pl, czyli organizator wycieczek dostępnych na stronie www.WinterEvent.pl, zawarła stosowne porozumienia z władzą regionu i włoską izbą turystyczną. W ten sposób uzyskano dofinansowanie na organizację i promocję imprezy. Specjalna cena m.in. za noclegi i skipassy jest wynikiem rezerwacji kilku tysięcy miejsc jednocześnie. Poza niskim kosztem wycieczki, podczas wyjazdu możemy zaoszczędzić także na wydatkach na miejscu. Wszyscy uczestnicy otrzymują opaski upoważniające ich do uzyskania specjalnych rabatów na jedzenie i alkohole. Poza nartami, koncertem i pięknymi widokami, na miejscu można skorzystać ze szkoleń w Rossignol-Academy, testów nart i wielu innych, ciekawych aktywności.