Skip to main content
umpa

GOPASS GÓRY PRZYNOSI. SZUSUJ W TATRACH, KARKONOSZACH, ALPACH I DOLOMITACH!

Autor: |
Gopass (źródło: TMR)
Gopass (źródło: TMR)

Rozpoczynamy przedsprzedaż skipassów na zimę 2020/21!

     Jednocześnie GOPASS pojawia się z gorącą nowością – w najnowszej ofercie przybyło kolejnych 6 interesujących ośrodków w Austrii i we Włoszech!

     Jeśli przywykłeś już do „covidowego trybu życia”, z pewnością potrafisz znaleźć sposób, jak cieszyć się tym, co naprawdę kochasz – nartami.

Ważną nowością sezonu zimowego 2020/21 w programie GOPASS będzie poszerzenie oferty o sześć nowych ośrodków. Narciarze mogą już planować wyjazd do popularnych kurortów we włoskich Dolomitach Drei Zinnen, a w Austrii, oprócz dobrze znanego ośrodka na lodowcu Mölltaler Gletscher i siostrzanego Ankogel Mallnitz w ofercie pojawią się kolejne: Grossglockner Kals-Maltrei, Heiligenblut, Innerkrems, Silian i St. Jakob.

Online będą dostępne 1- i 6-dniowe skipassy do tych ośrodków w najkorzystniejszych cenach.

W sumie w ramach programu GOPASS oferujemy 593 kilometry tras zjazdowych w 14 ośrodkach narciarskich w 5 krajach Europy. W przypadku nowych ośrodków rozpoczynamy współpracę biznesową z ich zarządcami, z którymi uzgodniliśmy zdalną sprzedaż skipassów za pośrednictwem naszego sklepu internetowego GOPASS. Dzięki temu narciarze zyskają możliwość jazy na nartach zawsze tam, gdzie panują aktualnie najlepsze warunki. W ten sposób mogą odkrywać Tatry, Karkonosze, Beskidy, Alpy i Dolomity,“ powiedział prezes zarządu TMR, Igor Rattaj.

Ciąg dalszy pod galerią
Gopass (źródło: TMR) Gopass (źródło: TMR)

     Poza tym Gopass jak zwykle oferuje też skipassy do tradycyjnych ośrodków w naszym regionie. Na Słowacji są to Jasna, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie i Stary Smokowiec. W Czechach z Gopassem można poszusować w Szpindlerowym Młynie i ośrodku Ještěd. W Polsce - w największym ośrodku narciarskim Szczyrk.

     Gopass zapewnia swobodę wyboru ośrodka w pięciu krajach i czternastu ośrodkach narciarskich, w których czeka ponad 593 km tras zjazdowych. Narciarze mają więc okazję szusować tam, gdzie panują najlepsze warunki śniegowe i pogodowe, mają szansę pojeździć również w czasie ewentualnych restrykcji, a jednocześnie odkrywać i poznawać nowe kurorty narciarskie. Z Gopassem na wyciągnięcie ręki są Tatry, Karkonosze, Alpy i Dolomity. Wystarczy wejść na gopass.pl i po prostu kupić skipassy w najlepszych cenach.

Jeśli jesteś miłośnikiem zimowego szaleństwa i nie znasz jeszcze programu Gopass, powinieneś to szybko naprawić. Gopass to e-shop oferujący różne usługi i przeżycia w branży turystycznej z interesującym programem lojalnościowym. Rejestracja w systemie jest bezpłatna i odbywa się online. Po dokonaniu rejestracji otrzymujesz kartę chipową, z której korzystasz na stoku, a jednocześnie kartę Gopass na urządzenia mobilne, która przyda się podczas korzystania ze wszystkich pozostałych usług. Dlaczego warto się zarejestrować? To prosty sposób na oszczędności, który zapewnia dodatkowe korzyści. Online zawsze kupujesz najkorzystniej: skipassy, bilety do parków wodnych, noclegi, dostęp do pól golfowych, bilety na wydarzenia i mnóstwo innych. Kupowanie online jest dla klientów wygodne, zapewnia indywidualne podejście, wymiar społeczny i wiele ciekawych przywilejów. Program lojalnościowy Gopass polega na zbieraniu punktów przy zakupie towarów i usług. Członkowie programu mogą wykorzystać punkty wedle własnego uznania na różne usługi i produkty.