Skip to main content

Ekspansja polskiej firmy SUPERSNOW na rynku szwajcarskim

Armatka SUPERSNOW 900 (fot. SUPERSNOW.pl)
Armatka SUPERSNOW 900 (fot. SUPERSNOW.pl)

SUPERSNOW działa na rynku szwajcarskim od 2019 roku i od tego czasu zdołał wyposażyć znanych klientów, takich jak Aletsch Arena, Bergbahnen Gstaad i Pizolbahnen, w armatki śnieżne i akcesoria. Od początku SUPERSNOW w Szwajcarii opiera się na współpracy z Pool Alpin i gwarantuje przejrzystą politykę cenową w najlepszych cenach.

Podczas gdy do tej pory rynek szwajcarski był obsługiwany z Roppen (A) w tyrolskim Oberlandzie, w marcu 2022 roku zatrudniono dwóch doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży całej technologii naśnieżania SUPERSNOW. Są to Mach.-Ing. HTL Toni Bächler - znany jako pionier w dziedzinie technologii lancowej - oraz Joe Inderbitzin, który przez wiele lat był odpowiedzialny za naśnieżanie na Titlis. Obaj są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są cenieni przez klientów za swoją niezawodność i ogromne doświadczenie.

Oprócz rozwoju sprzedaży planowana jest budowa co najmniej dwóch centrów serwisowych i magazynów części zamiennych. Dzięki temu SUPERSNOW staje się coraz bardziej wszechstronnym dostawcą i może już zaoferować pełną gamę produktów, począwszy od trzonu z kompletnym wyposażeniem elektrohydraulicznym, poprzez konstrukcje wieżowe o wysokości 1,7 m, 4 m i 6 m, aż po ramiona przedłużające, maty ochronne i nasze własne oprogramowanie sterujące SNOWmatic. Armatki śnieżne SUPERSNOW są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi programami sterującymi i można je łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą naśnieżania.

Armatka SUPERSNOW 900 (fot. SUPERSNOW.pl) Armatka SUPERSNOW 900 (fot. SUPERSNOW.pl)