Skip to main content
umpa

CampuS dla polskiej kadry narciarskiej

Autor: |
Kurtka narciarska Fenix
Kurtka narciarska Fenix

Już trzeci kolejny sezon polscy sportowcy wystąpią w strojach CampuSa. Sponsor zamierza kontynuować współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim, mimo wewnętrznych kryzysów Związku.

Euromark Polska Sp. z o.o, właściciel marki CampuS, zapewnia, że wewnętrzne, przejściowe, problemy w Polskim Związku Narciarskim, łącznie z zawieszeniem władz Związku przez ministra sportu Tomasza Lipca, nie wpłyną na relacje między firmą a Związkiem. Sponsor wyraził jednak nadzieję, że pozytywne zmiany w organizacji będą kontynuowane, co jest potrzebne polskim sportowcom zwłaszcza teraz, przed rozpoczęciem sezonu. - Jesteśmy z polskimi sportowcami już trzeci rok i na pewno ich teraz nie zostawimy - zapewnia Tim Roberts, prezes zarządu firmy. - Zamierzamy nadal wspierać polski sport i kontynuować współpracę marki CampuS z PZN, a także marki Alpinus z Polskim Komitetem Olimpijskim.

Choć na odzieży zawodników i trenerów Polskiego Związku Narciarskiego niezmiennie zobaczymy charakterystyczne logo, sama kolekcja uległa znacznym przeobrażeniom. Ubrania pokazano po raz pierwszy w czwartek 17 listopada, na konferencji prasowej w Wiśle.

Kolekcja stworzona specjalnie dla zawodników została zmodyfikowana, by sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników i zapewniać im komfort w ekstremalnie trudnych, zimowych warunkach. Prace nad specjalną kolekcją dla narciarskiej kadry narodowej trwały pół roku. Zmiany polegały na wprowadzeniu zupełnie nowych produktów (kurtka FENIX, rękawice DODI, czapka KAMIN) i znacznym unowocześnieniu tych już sprawdzonych przez zawodników. Stroje zawierają szereg rozwiązań konsultowanych i zgłoszonych przez trenerów i zawodników. Do nich zaliczyć możemy m.in.: dobór odpowiednich tkanin i krojów, rozpinane na całej długości nogawki w spodniach dla zawodników. Wszystkie ubrania i sprzęt zostały oznakowane logiem sponsora w sposób zgodny z przepisami Narodowej Federacji Sportu (FIS).

W tym roku zaproponowano szarą kolorystykę odzieży przełamaną elementami jasno-szarego i żółci. Szarość skontrastowana żywymi kolorystycznie dodatkami stanowi połączenie klasyki z nowoczesnością i dynamicznym wzornictwem.

W tym roku w skład kolekcji przeznaczonej dla zawodników i trenerów wchodzą: kurtka narciarska FENIX, spodnie narciarskie NEBACK, lekka kurtka i spodnie treningowe ICEBERG, bluza DOKER, rękawice DODI,  czapka KAMIN oraz plecak FUSION.

– Opis produktów -

Kurtka narciarska FENIX
Ocieplana kurtka zewnętrzna z membraną Vaportex Pro. Kurtka wyposażona jest w czujnik lawinowy w systemie Recco wszyty w lewym rękawie, wewnętrzną elastyczną maskę i mankiety a także elastyczny odpinany wiatrołap, ściągacze w kapturze, kołnierzu, pasie i u dołu kurtki. tzw. inteligentną wentylacja pod pachami i z przodu kurtki, interaktywne zamki, w 100% laminowane szwy. Odpinany i chowany kaptur z daszkiem, gardą i regulacją 3D. Liczne kieszenie: 3 górne, 2 dolne, na rękawie, dwie wewnętrzne, na gogle i tzw. sucha kieszeń.

Spodnie narciarskie NEBACK
Spodnie mają odpinane szelki z możliwością regulacji wysokości. Spodnie są ocieplane, mają membranę Vaportex PRO, zamek rozpinany na całej długości, wiatrołap w nogawkach, podwójne panele wzmacniające u dołu nogawki, w 100% laminowane szwy. 3 górne kieszenie - 2 przednie, 1 tylna. Regulacja obwodu pasa i element elastyczny.

Kurtka treningowa ICEBERG z membraną Vaportex Base
Lekka kurtka ocieplana, ma w 100% laminowane szwy, interaktywny zamek, odpinany kaptur z gardą, daszkiem i regulacją wysokości. 2 dolne kieszenie, podwójna wypustka kryjąca zamek główny.

Spodnie treningowe ICEBERG z membraną Vaportex Base
Spodnie są rozpinane na całej swojej długości, zamek przykryty jest patką. Szwy laminowane w 100%, regulacja obwodu pasa, wentylacja na zewnętrznej stronie nogawek, 2 górne kieszenie.

Bluza DOKER
Bluza polarowa typu WWB Guard, 2 dolne kieszenie, elastyczna wypustka wykańczająca mankiety i dół kurtki.

Rękawice DODI
Rękawice z membraną Vaportex są ocieplane, z wewnętrzną warstwą polaru i wzmocnione od spodu. Regulacja boczna na rzep i elastyczny element nadgarstka.

Czapka KAMIN
Dziana czapka elastyczna z wełny i akrylu i z ociepleniem Thinsulate.

Plecak FUSION
Plecak o systemie nośnym CDS (Comfort Daysack System) sprzyjającym wentylacji pleców. Ergonomiczne szelki z regulacją długości i pasem piersiowym. 2 komory i duża kieszeń z organizerem, dodatkowe boczne kieszenie z siatki

Kurtka narciarska Fenix Kurtka narciarska Fenix
Kurtka narciarska Fenix Kurtka narciarska Fenix
Kurtka narciarska Fenix Kurtka narciarska Fenix
Spodnie treningowe ICEBERG Spodnie treningowe ICEBERG
Spodnie treningowe ICEBERG Spodnie treningowe ICEBERG
Spodnie treningowe ICEBERG Spodnie treningowe ICEBERG