Skip to main content
umpa

Andora: Pal Arinsal zostanie włączone do Grandvalira Resorts

Autor: |

Ośrodek narciarski Pal Arinsal zostanie włączony do Grandvalira Resorts, powstanie w ten sposób ogólnokrajowy karnet narciarski umożliwiający dostęp do 303 km tras zjazdowych.

Pal Arinsal zostanie włączony do Grandvalira Resorts od sezonu 2022-2023. Dzięki temu sojuszowi Andora będzie mogła cieszyć się śniegiem i górskimi rozrywkami przez 365 dni w roku, łącząc 303 km tras dla sportów zimowych i czyniąc Grandvalira jednym z najlepszych miejsc w Europie pod względem dostępnego obszaru narciarskiego. Wszystkie skipassy Grandvalira Resort (w tym karnet sezonowy) będą zatem ważne zarówno w Pal Arinsal, jak i w Ordino Arcalís, które zostało włączone do Grandvalira Resorts w 2018 roku.

W 2018 roku Ordino Arcalís zostało w pełni włączone do Grandvalira. W ten sposób uzyskano Grandvalira Resorts, do którego obecnie dodano ośrodek La Massana

Od sezonu 2022-23 wszystkie skipassy Grandvalira będą umożliwiały dostęp do Ordino Arcalís i Pal Arinsal zarówno zimą, jak i latem

Dodanie stacji La Massana do ośrodków Grandvalira Resorts zapewni kilka bardzo korzystnych zmian dla narciarzy. Na przykład, będzie można kupić wielodniowe skipassy, które łączą jazdę na nartach w Pal Arinsal i Ordino Arcalís z dniami w Grandvalira.

Sezonowy karnet narciarski Grandvalira

Sezonowy karnet narciarski Grandvalira będzie nowym ogólnokrajowym karnetem, który oferuje dostęp do wszystkich ośrodków w Andorze, udostępniając łącznie 303 km tras do uprawiania sportów śnieżnych, oferując możliwość korzystania z gór przez 365 dni w roku i nieograniczony dostęp do Vallnord Pal Arinsal Mountain and Bike Park.

W najbliższych tygodniach Grandvalira Resorts określi pełne szczegóły produktu, cenę i markę.