Skip to main content

A$AP Ferg na Burn In Snow Heyah 2014

Autor: |
Podczas Zawodów (foto: inspiredpr.pl)
Podczas Zawodów (foto: inspiredpr.pl)

Nowa gwiazda w line upie i pierwsi zaproszeni zawodnicy. Zobacz co będzie się działo 1 marca w Bielsku Białej! Burn In Snow Heyah to jedyna w swoim rodzaju impreza łącząca festiwal muzyczny z największymi polskimi zawodami snowboardowymi i narciarskimi.

W tym roku na miłośników dobrych brzmień czekają koncerty na małej scenie zlokalizowanej obok skoczni i występy w Hali Widowiskowej położonej nieopodal stoku Dębowiec.
Najgorętszym wydarzeniem części muzycznej wieczoru będzie bez wątpienia występ duetu prawdziwych legend hip hopu Method Mana i Redmana.
Nie mniej emocji wzbudza także informacja, że w Bielsku Białej pojawi się A$AP Ferg, jeden z założycieli kolektywu A$AP Mob, który wymieniany jest wśród najciekawszych wykonawców minionego roku.
Dla kilku tysięcy osób zagrają też Sokół i Marysia Starosta, których najnowszy album „Czarna biała magia” osiągnął status złotej płyty w dniu premiery!

Znane są również nazwiska pierwszych zaproszonych zawodników, którzy rywalizowali będą w rozgrywanych w ramach Burn In Snow Heyah 2014 zawodach snowboardowych o statusie 4 gwiazdek cyklu World Snowboard Tour.
Na skoczni pojawią się m.in. Mathias Weissenbacher i Aljosa Krivec, którzy mimo młodego wieku wyrobili sobie pewną pozycję w europejskiej czołówce. Nie zabraknie oczywiście najlepszych Polaków, a wśród nich zwycięzcy zeszłorocznej edycji Piotra Janosza, czy reprezentanta Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Sochi Michała Ligockiego.
„Nie ma drugiej takiej imprezy jak Burn In Snow Heyah. Atmosfera w czasie zeszłorocznego nocnego finału, w czasie którego kilka tysięcy osób dopingowało zawodników, była po prostu niesamowita. Myślę, że w tym sezonie będzie jeszcze lepiej!" - zapowiada Ligocki.

Na skoczni, która powstanie na stoku Dębowiec, swoje umiejętności zaprezentują także narciarze freestyle’owi. Wśród zawodników, którzy potwierdzili swój udział w zawodach są m.in. zwycięzca zeszłorocznej edycji Lucas Evans z USA i Szczepan Karpiel - Bułecka, aktualny Mistrz Polski we Freeskiingu.

<content>19112</content>

W najbliższym czasie na Opens external link in new windowstronie ujawniane będą nazwiska kolejnych zawodników, a także wykonawców, którzy pojawią się na Burn In Snow Heyah 2014. Koncerty i widowiskowa rywalizacja to jednak nie wszystko, co czeka na uczestników tegorocznej imprezy. Heyah, nowy partner wydarzenia, zadba o to by nie zabrakło atrakcji, dzięki którym 1 marca będzie z pewnością najlepszym dniem całego sezonu!

 

Bilety na koncerty w hali widowiskowej dostępne sąOpens external link in new window na stronie. Wstęp na zawody oraz koncerty na świeżym powietrzu jest bezpłatny.

Podczas Zawodów (foto: inspiredpr.pl) Podczas Zawodów (foto: inspiredpr.pl)
Podczas Zawodów (foto: inspiredpr.pl) Podczas Zawodów (foto: inspiredpr.pl)
Jeden z uczestników (foto: inspiredpr.pl) Jeden z uczestników (foto: inspiredpr.pl)