Skip to main content

Ski amadé

Wyciągi: 218
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
81 90 47 0
Trasy: 760 ( km)
390
95

Trasy od

m n.p.m.

Trasy do

m n.p.m.

km
Trasy biegowe

km
Szlaki piesze

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Noclegi
Booking.com

Odkryj wyjątkową ofertę Ski amadé - najwspanialszej karuzeli narciarskiej w Austrii

Czy chcesz się bawić na 760 kilometrach tras zjazdowych z 270 nowoczesnymi wyciągami ORAZ nieporównywalnie wyjątkową ofertą zjazdów w zachwycającej panoramie górskiej, a wszystko to z jednym karnetem narciarskim? Witamy w Ski amadé - najwspanialszym ośrodku narciarskim w Austrii!

Jeżeli warunkiem wymarzonego urlopu są wspaniałe góry, dobrze przygotowane stoki, najnowocześniejsze wyciągi i gwarancja śniegu, to w Ski amadé jesteś dokładnie we właściwym miejscu. Ale jest jeszcze lepiej - z jednym karnetem można jeździć na nartach na 760 kilometrach stoków i korzystać z 270 komfortowych wyciągów, ale można też doświadczyć wielu atrakcji, które są rozłożone w pięciu najlepszych regionach:

Ski amadé oferuje wszystko, co powinien oferować różnorodny europejski region sportów zimowych: najlepsze Snowparki w Alpach, przyjazne dla rodzin stoki Funslopes i Funcross, wspinaczkę lodową, Flying Fox, jogę w górach, doskonałą kuchnię, śniadania na najwyższym szczycie i wiele więcej. Ładnie opakowane w codzienne pakiety "Ski amadé MADE MY DAY" gwarantuje dzień pełen WOW-momentów, które zapamiętacie na długo.