Skip to main content

Warsztaty na Babiej Górze z Rafałem Królem – ambasadorem marki Helly Hansen

Autor: |
Rafał Król
Rafał Król

Marka Helly Hansen umożliwia przeżywanie niezapomnianych przygód z potęgą natury. W ramach swojej misji stworzyła Open Mountain Month (OMM) – Miesiąc Otwartych Gór, inspirując ludzi do wyjścia na zewnątrz.  OMM ma na celu zachęcenie i udostępnienie outdooru dla wszystkich.

Miesiąc Otwartych Gór stanowi doskonałą okazję do lepszego połączenia społeczności z naszymi profesjonalistami. Nikt nie zna się lepiej na outdoorze niż oni – ich pasja, zaangażowanie i wiedza zapewnia ludziom bezpieczeństwo i prześwięca przez wszystko co robią.

Marka Helly Hansen w ramach OMM w styczniu wspiera szereg inicjatyw mających na celu promocje turystyki górskiej. Jednym z takich wydarzeń są Warsztaty Rafała Króla na Babiej Górze – ambasadora marki Helly Hansen. Warsztaty odbędą się 28 stycznia w Schronisku Górskim PTTK Markowe Szczawiny. Zainteresowane osoby zapraszamy, żeby przyszły i przybiły piątkę z Rafałem! Jeśli będziesz to przy okazji dowiesz się istotnych porad dotyczących bezpiecznego wyjścia w góry zimą, jak i szczegółowych informacji na temat technologii i projektowania produktów! Podczas aktywności podziel się wrażeniami w swoich mediach społecznościowych - użyj tagu #openmountain i nie zapomnij oznaczyć @HellyHansen i schroniska @MarkoweSzczwiny.

Rafał Król od najmłodszych lat interesował się ekspedycjami i podróżami  w formule odbiegającej od standardowych karier wspinaczy, podróżników czy survivalowców. Fascynuje go to, że są jeszcze miejsca gdzie można być pionierem. Wyprawy w takie miejsca pozwalają sprawdzić się, zdobyć nowe umiejętności i dowiedzieć sporo o mnie samym. Pozwalają również wprowadzać w życie nowe produkty, wynalazki i rozwiązania techniczne, dzięki którym staje się bezpieczniej i można osiągać jeszcze bardziej niedosiężne cele. Organizuje wyprawy z skrajnie różne warunki i w różnych formułach od rejonów polarnych po najwyższe góry i od bagien po pustynie. Same wyprawy wymagają szerokiej wiedzy z dziedziny meteorologii, kartografii, fizjologii, farmacji, astronomii, nawigacji, i wielu innych a zdobywanie nowych umiejętności w tych dziedzinach sprawia mi sporo frajdy.

Ciąg dalszy pod galerią
Rafał Król Rafał Król

Bezpieczeństwo to kwestia do której przywiązuje najwyższą wagę. Od wielu lat organizuje Kurs Zimowy, Kurs Polarny a z najlepszymi ratownikami i instruktorami narciarstwa Kursy Narciarstwa Wysokogórskiego oraz Szkolenia Lawinowe na rożnych poziomach trudności. Od 2013 roku jest ambasadorem wywodzącego się z Norwegii koncernu Helly Hansen. Skandynawskie wzornictwo, prostota i funkcjonalność połączone z legendarną trwałością i innowacyjnością Helly Hansena pozwalają bezpiecznie pracować w terenie i z sukcesem realizować ekspedycje.

W dzień warsztatów odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, na naszym wydarzeniu również będziemy licytować produkty marki Helly Hansen!

To wyjątkowe spotkanie z Rafałem Królem jest ogromnym źródłem wiedzy i inspiracji, ale także okazja do poznania tajników bezpiecznej turystyki górskiej zimą.

Zapraszamy!