Skip to main content
umpa

Verglas Infinity Shell Jacket – nowe kurtki techniczne od Helly Hansen

Autor: |
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket

Od 140 lat w procesie rozwoju i projektowania Helly Hansen najważniejsze są doświadczenie i opinie profesjonalistów . Norweska marka ściśle współpracuje  z profesjonalistami, aby rozwijać kolejne innowacje w wyposażeniu, które zapewni najwyższy poziom wydajności i ochrony. Verglas Infinity Shell  - Nowy model techniczne kurtki w kolekcji wiosna/lato 2021 gwarantuje lekkość, wygodę i ochronę, dzięki profesjonalnej wodoodpornej i oddychającej technologii LIFA INFINITY™.

W kurtce Verglas Infinity Shell wykorzystano wielokrotnie nagradzaną technologię LIFA®, czyli opatentowane przez Helly Hansen włókno, które jest lekkie i hydrofobowe. Kurtka została zaprojektowana z całkowicie wodoodpornej i oddychającej membrany LIFA INFINITY z wierzchnią warstwą z  materiału z recyklingu i dodatkową powłoką impregnatu bez użycia PFC.

Taka konstrukcja zapewnia ekstremalną wodoodporność i cyrkulacje powietrza. Dzięki LIFA INFINITY™ kurtka Verglas Infinity Shell oferuje  doskonałą profesjonalną wydajność osiągniętą w procesie produkcji zgodnym z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Kurtka jest kompatybilna z innymi warstwami i ma lekką konstrukcję, która zapewnia lepsze dopasowanie i optymalny komfort. Dodatkowe funkcje obejmują: konstrukcje kompatybilną z kaskiem i plecakiem, duże przednie kieszenie z podwójnymi zamkami dla maksymalnego i łatwego przechowywania, regulowany kaptur i system Recco® dla większego bezpieczeństwa.

“Pragnęliśmy zaprojektować kurtkę zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju,  przeznaczoną specjalnie dla miłośników turystyki górskiej”- powiedział Philip Tavell, dyrektor zarządzający kategorią Mountain w Helly Hansen. „Nasz technologia LIFA INFINITY pozwala nam rozwijać linie odzieży technicznej bez użycia PFC, tworząc wygodną i kompatybilną kurtkę, która zapewnia wydajność na profesjonalnym poziomie”.

Dostępna w wersji męskiej i damskiej kurtka Verglas Infinity Shell może być połączona ze spodniami z tej samej linii Verglas Infinity Shell. Nowa kolekcja będzie dostępna od wiosny 2021.

Ciąg dalszy pod galerią
Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket Helly Hansen Verglas Infinity Shell Jacket