Skip to main content
umpa

Sportowa moda na stoku

Autor: |
Gatta Thermoactive Woman
Gatta Thermoactive Woman

Każdego roku specjalistyczne marki sportowe prezentują swoje najnowsze kolekcje odzieży narciarskiej. Przyciągają wielbicieli białego szaleństwa nowatorskim wzornictwem, dopasowanym krojem, a także różnorodnością kolorystyczną. Nie wszystkie jednak, poza modnym stylem, oferują też komfort i bezpieczeństwo termiczne. Dlatego wybierając odzież na stok, należy zwracać szczególną uwagę na jej parametry techniczne.

Poza kombinezonem, ciepłą kurtką, odpowiednim obuwiem i innymi, typowo narciarskimi dodatkami, na stoku warto wyposażyć się także w pomagającą utrzymać stałą temperaturę bieliznę termoaktywną – odprowadzającą wilgoć na zewnątrz oraz zabezpieczającą całe ciało przed chłodem i wilgocią.

„Bielizna termoaktywna jest jak druga skóra. Doskonale przylega do ciała, ze względu na elastyczność włókien, z których została wykonana. Jednocześnie nie krępuje ruchów podczas intensywnych szusów na stoku”
– wyjaśniła Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatty Active.

Szczegół tkwi we włóknie
W kolekcji Gatta Thermoactive dostępnych jest kilka modeli bielizny odpornej na skutki niekorzystnych warunków atmosferycznych i nadmiernego wysiłku fizycznego. Modele damskie i męskie zróżnicowane są pod względem kolorystycznym – dominuje typowo męska czerń i granat oraz kobiece błękity i fiolety.

„Bielizna termoaktywna gwarantuje komfort nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach. Wszystko dzięki unikalnym włóknom, których konstrukcja pozwala zachować neutralność zapachową skóry i pozostawia ją suchą nawet po kilkugodzinnym wysiłku fizycznym. Zróżnicowanie kolorystyczne i dopasowanie kroju do męskiej i damskiej sylwetki stanowią z pewnością istotny aspekt odzieży specjalistycznej, jednak nie najważniejszy. Podstawową jej właściwością jest skuteczna ochrona naszego organizmu podczas zimy” – wyjaśnia Monika Kazimierczak z Gatty.

Odzież i dodatki
W kolekcji Gatta Thermoactive występują także inne specjalistyczne propozycje odzieżowe – dopasowane, zapinane na ekspres bluzy, a także opaski, kominy i skarpety – wszystkie zaprojektowane w oparciu o technologię termoaktywną.

Modele z kolekcji Gatta Active dostępne są w salonach Gatty na terenie całego kraju.

Więcej informacji na www.gattaactive.pl oraz www.gattaactiveshop.pl

Gatta Thermoactive Woman Gatta Thermoactive Woman
Gatta Thermoactive Man Gatta Thermoactive Man

    Narty pod Chopokiem. Slovakia… Gdzie na narty w weekend 11-12…