Skip to main content
umpa

Sportowa moda na stoku

Autor: |
Gatta Thermoactive Woman
Gatta Thermoactive Woman

Każdego roku specjalistyczne marki sportowe prezentują swoje najnowsze kolekcje odzieży narciarskiej. Przyciągają wielbicieli białego szaleństwa nowatorskim wzornictwem, dopasowanym krojem, a także różnorodnością kolorystyczną. Nie wszystkie jednak, poza modnym stylem, oferują też komfort i bezpieczeństwo termiczne. Dlatego wybierając odzież na stok, należy zwracać szczególną uwagę na jej parametry techniczne.

Poza kombinezonem, ciepłą kurtką, odpowiednim obuwiem i innymi, typowo narciarskimi dodatkami, na stoku warto wyposażyć się także w pomagającą utrzymać stałą temperaturę bieliznę termoaktywną – odprowadzającą wilgoć na zewnątrz oraz zabezpieczającą całe ciało przed chłodem i wilgocią.

„Bielizna termoaktywna jest jak druga skóra. Doskonale przylega do ciała, ze względu na elastyczność włókien, z których została wykonana. Jednocześnie nie krępuje ruchów podczas intensywnych szusów na stoku”
– wyjaśniła Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatty Active.

Szczegół tkwi we włóknie
W kolekcji Gatta Thermoactive dostępnych jest kilka modeli bielizny odpornej na skutki niekorzystnych warunków atmosferycznych i nadmiernego wysiłku fizycznego. Modele damskie i męskie zróżnicowane są pod względem kolorystycznym – dominuje typowo męska czerń i granat oraz kobiece błękity i fiolety.

„Bielizna termoaktywna gwarantuje komfort nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach. Wszystko dzięki unikalnym włóknom, których konstrukcja pozwala zachować neutralność zapachową skóry i pozostawia ją suchą nawet po kilkugodzinnym wysiłku fizycznym. Zróżnicowanie kolorystyczne i dopasowanie kroju do męskiej i damskiej sylwetki stanowią z pewnością istotny aspekt odzieży specjalistycznej, jednak nie najważniejszy. Podstawową jej właściwością jest skuteczna ochrona naszego organizmu podczas zimy” – wyjaśnia Monika Kazimierczak z Gatty.

Odzież i dodatki
W kolekcji Gatta Thermoactive występują także inne specjalistyczne propozycje odzieżowe – dopasowane, zapinane na ekspres bluzy, a także opaski, kominy i skarpety – wszystkie zaprojektowane w oparciu o technologię termoaktywną.

Modele z kolekcji Gatta Active dostępne są w salonach Gatty na terenie całego kraju.

Więcej informacji na www.gattaactive.pl oraz www.gattaactiveshop.pl

Gatta Thermoactive Woman Gatta Thermoactive Woman
Gatta Thermoactive Man Gatta Thermoactive Man