Skip to main content
umpa

Nowe modele googli narciarskich UVEX

Autor: |
uvex colorvision 2019 (źródło: mat. prasowe)
uvex colorvision 2019 (źródło: mat. prasowe)

UVEX podczas ISPO 2019 wprowadził na rynek trzy nowe modele googli narciarskich z technologią uvex colorvision zwiększającą kontrast. Nowa seria colorvision® obejmuje uvex downhill 2000 CV, uvex g.gl 3000 CV i uvex athletic CV dla krystalicznie czystego widzenia w każdych warunkach.

 

Motto uvex dla nowej serii gogli colorvision® na zimę 2019/20 to  “Boost your eyes”.

Zintegrowany filtr kolorystyczny zamienia miękkie, rozproszone światło w jasne, kontrastowe światło i wzmacnia kolory, dzięki czemu kontury są bardziej widoczne zarówno na stoku, jak i poza nim.

Ułatwia obserwację zmian w terenie i przeszkód, dzięki czemu narciarze mogą szybciej na nie reagować.

Ciąg dalszy pod galerią
uvex colorvision 2019 (źródło: mat. prasowe) uvex colorvision 2019 (źródło: mat. prasowe)

uvex downhill 2000 CV

Inżynierowie Uvex włożyli wszystko w ulepszenie tego klasycznego już modelu gogli. Nowe gogle uvex zjazdowe 2000 CV mają o 15% większe pole widzenia i 400% lepszą powłokę przeciwmgielną supravision®. Lustrzane, wypośrodkowane, sferyczne pojedyncze soczewki o jakości optycznej 1+ zapewniają maksymalny komfort widzenia bez żadnych zniekształceń. W połączeniu z technologią uvex colorvision zwiększającą kontrast, daje to najbardziej wyraziste możliwe widzenie przy każdej pogodzie. Okulary uvex downhill 2000 CV są dostępne w wersjach o zabarwieniu soczewek:

  • S1 (przejrzystość 43-80%) i
  • S2 (przejrzystość 19-42%).

A dla węższych twarzy polecamy model gogle uvex downhill 2000 CV S.

Sugerowana cena detaliczna :119,95 EURO

uvex athletic CV

Eleganckie i nowoczesne- nowe, uvex athletic CV. Wbudowany filtr koloru i kontrastu w technologii uvex colorvison wyraźnie poprawia komfort widzenia podczas  każdych warunków . Czynnik zmiękczający  ma postać lustrzanej, cylindrycznej soczewki pojedynczej o różnych odcieniach:

  • S1,
  • S2 i
  • S3.

A 15% większe pole widzenia oznacza, że prawie nie wiesz, że je nosisz. Inne cechy to m.in. ulepszona o 400% powłoka przeciwmgielna Supravision® oraz możliwość korzystania z okularów korekcyjnych które idealnie mieszczą się pod googlami.

Sugerowana cena detaliczna: 79,95 EURO

uvex g.gl 3000 CV

Wizja bez zniekształceń, wzmocniona kontrastem, owinięta w nowoczesny design - to nowy uvex g.gl 3000 CV. Te lustrzane, cylindryczne gogle z pojedynczą szybką oferują o 15% większe pole widzenia i technologię uvex colorvision zapewniającą krystalicznie czyste widzenie. Ponadto, uvex zwiększył bezrozproszeniową ochronę powłoki przeciwmgielnej supravision®. Znacznie poprawiła się również odporność wnętrza soczewki na zarysowania. Kolejna praktyczna cecha: Technologia OTG oznacza, że można je nosić na okularach korekcyjnych. Gogle uvex g.gl 3000 CV są dostępne w odcieniach:

  • S1 (przejrzystość 43-80%),
  • S2 (przejrzystość 19-42%) i
  • S3 (przejrzystość 8-18%).

Sugerowana cena detaliczna: 89,95 EURO